Portmeirion Botanic Garden Romantic sůl Rododendron & pepř Pomněnka 6,5x7cm
Kód: BG50250
Související produkty
Detailní popis produktu
Firma Portmeirion je tradiční anglická značka, která na celosvětovém trhu zastupuje vyhlášené kolekce, např. značku Pimpernel nebo kolekce porcelánu známé kuchařky a designérky Sophie Conran. Stejně tak velmi známou kolekci Botanic Garden, která je na trhu již od roku 1972.
Velice rozsáhlá kolekce Botanic Garden firmy Portmeirion nabízí skutečnou britskou klasiku a oslavuje zakladatelku Portmeirion Susan Williams-Ellis. Řada Botanic Garden s kombinovanými vzory různých rostlin a květin je ideální pro klasické neformální stolování. Nadčasová klasika, Botanic Garden, je nejznámější sbírkou britského porcelánu a kameniny s krásnými květinovými motivy a vlajícími motýly. Tyto povznášející a barevné kombinace skvěle vypadají v moderním i klasickém interiéru. Okouzlí Vás nejen krásnými ilustracemi, ale hlavně svou pevností a odolnou glazurou, a proto je ideální pro každodenní použití. Kolekce se vyrábí již 45 let a je naprostou nadčasovou klasikou.
Nabízíme Vám praktickou sadu sůl & pepř z tradiční anglické ikonické kolekce Botanic Garden s motivem květin. Slánka nese motiv Rododendronu a pepřenku zdobí Pomněnka. Obě dózy jsou ve spodní části zakončeny kulatým silikonovým uzávěrem po praktické znovuplnění. Tato sada se stane důležitým pomocníkem při servírování.
Kolekce je velice široká a proto si ji můžete sestavit dle vlastní představy. Doplnit můžete o různé druhy váz, džbánů, šálků s podšálky na čaj i na espresso, snídaňové hrnky, dózy na potraviny ve 3 velikostech s dřevěnými víčky, dózu na máslo mnoho dalšího. V kolekci je možné zakoupit i textil v podobě zástěry, utěrky, chňapek. Vše je doplněno o korkové prostírání či korkové podtácky.
Specifikace materiálu: silikonové těsnění + odolná anglická kamenina - je ideálním materiálem pro stolní nádobí. Vyrábí se z kaolínové hlíny, křemene, draselného a sodného feldspatu a dalších přísad a je vypalována při vysokých teplotách a to v rozmezí 1200-1300 °C. Je extrémně odolná proti odřeninám a prasklinám, což zajišťuje dlouhou životnost. Snadno se čistí, což usnadňuje údržbu. Bezpečnost je zajištěna použitím netoxických materiálů. Více o tomto typu materiálu či jiných se můžete dočíst na našem blogu ZDE.
Celou kolekci naleznete ZDE.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mlýnky, slánky a pepřenky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 749151335387 |
| ID produktu: | BG50250 |
| Značka: | Portmeirion |
| Kolekce: | Botanic Garden |
| Výrobce: | Portmeirion Group UK Limited |
| ks: | 2ks (1x slánka + 1x pepřenka) |
| Motiv slánka: | Rododendron (Rhododendron/ Rhododendron Lepidotum) |
| Motiv pepřenka: | Pomněnka (Forget Me Not/Myosotis Palustris) |
| Šířka: | 6,5cm |
| Výška: | 7cm |
| Materiál: | odolná anglická kamenina, silikon |
| Vhodné do myčky: | ANO, bez silikonového těsnění |
| Dárkové balení: | NE |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Firma Portmeirion je tradiční anglická značka, která na celosvětovém trhu zastupuje vyhlášené kolekce či značky a designéry.
My Vám nabízíme např. značku Pimpernel nebo kolekce porcelánu známé kuchařky a designérky Sophie Conran. Stejně tak velmi známou kolekci Botanic Garden, která je na trhu již od roku 1972. Dále v nabídce naleznete výrobky značky Royal Worchester s kolekcí Serendipity a mnoho dalšího.
| Výrobní společnost : | Portmeirion Group UK Limited |
|---|---|
| Adresa : | London Road, Stoke on Trent, ST4 7QQ, England |
| E-mail : | customerservices@portmeiriongroup.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Authorised Rep Compliance Ltd |
| Adresa zástupce v EU : | 71 Lower Baggot Street, Dublin, DO2 P953, Ireland; EU: +353 (0)151 33758; www.arccompliance.com |
| E-mail zástupce v EU : | info@arccompliance.com |
