Portmeirion Botanic Garden skleněná krájecí pracovní deska 40x30cm Tulipán
Kód: X0019118013
Související produkty
Detailní popis produktu
Firma Portmeirion je tradiční anglická značka, která na celosvětovém trhu zastupuje vyhlášené kolekce, např. značku Pimpernel nebo kolekce porcelánu známé kuchařky a designérky Sophie Conran. Stejně tak velmi známou kolekci Botanic Garden, která je na trhu již od roku 1972.
Velice rozsáhlá kolekce Botanic Garden firmy Portmeirion nabízí skutečnou britskou klasiku a oslavuje zakladatelku Portmeirion Susan Williams-Ellis. Řada Botanic Garden s kombinovanými vzory různých rostlin a květin je ideální pro klasické neformální stolování. Nadčasová klasika, Botanic Garden, je nejznámější sbírkou britského porcelánu a kameniny s krásnými květinovými motivy a vlajícími motýly. Tyto povznášející a barevné kombinace skvěle vypadají v moderním i klasickém interiéru. Okouzlí Vás nejen krásnými ilustracemi, ale hlavně svou pevností a odolnou glazurou, a proto je ideální pro každodenní použití. Kolekce se vyrábí již 45 let a je naprostou nadčasovou klasikou.
Nabízíme Vám skvělou praktickou skleněnou pracovní krájecí desku s květinovým motivem z tradiční anglické květinové kolekce Botanic Garden s motivem Tulipánu (Pink Parrot Tulip/Tulipa Liliaceae). Je vyrobena z tvrzeného skla. Ochrání vaši pracovní plochu před poškrábáním a skvrnami, a poskytne hygienický povrch, který lze otřít pro sekání bylinek, krájení zeleniny a celkové přípravy jídel. Spodní část pracovní desky je opatřena malými protiskluzovými puntíky v každém rohu proti prokluzování. Ve stohovatelném designu ji lze úhledně uložit ve vaší skříni nebo na polici, kde bude i po naskládání stále vystavený charakteristický motiv listů Botanické zahrady.
Kolekce Botanic Garden je velice široká a proto se skvěle kombinuje. Můžete si tak vytvořit vlastní kolekci stolního nádobí. Servírovaní nabízí malé čtvercové servírovací talířky, oválný servírovací talíř s Náprstníkem, širokou nízkou mísu se Šeříkem, velkou hlubokou místu s Lilií a další. Z menších kusů nabízíme mléčenku, servírovací talířky 16cm či dezertní talíře. Pro ranní kávu či čaj nabízíme i širokou šálu hrnků, jako např. kónický, klasický snídaňový hrnek 0,26l, šálek s podšálem na čaj či šálek s podšálkem na espresso.
Specifikace materiálu: sklo + silikon
Benefity:
- Vhodná ke krájení všech typů surovin a pokrmů, servírování, ochranně pracovní desky
- Odolná proti skvrnám a zápachu
- Chladný povrch ideální pro servírování dezertů
-
Tepelná odolnost - nepokládejte horké hrnce nebo pánve nad 150°C přímo na skleněnou desku, protože může dojít k tepelnému šoku a prasknutí.
Péče a údržba:
- umyjte v horké mýdlové vodě. Opláchněte a osušte utěrkou nebo absorpční kuchyňskou utěrkou.
- nepoužívejte abrazivní výrobky, které by mohly poškodit povrch.
Bezpečnostní upozornění:
- Manipulace – sklo je křehké, takže při instalaci a manipulaci buďte opatrní, abyste zabránili prasknutí nebo poškození.
- Čištění - používejte jemné čisticí prostředky a měkké hadříky, abyste zabránili poškrábání povrchu.
-
Zatížení – nepokládejte na desku těžké předměty, které by mohly způsobit její prasknutí.
Celou kolekci naleznete ZDE.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krájecí prkénka a desky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 749151459854 |
| ID produktu: | X0019118013 |
| Značka: | Portmeirion |
| Kolekce: | Botanic Garden |
| Výrobce: | Portmeirion Group UK Limited |
| Počet ks v balení: | 1ks |
| Motiv: | Tulipán (Pink Parrot Tulip/Tulipa Liliaceae) |
| Šířka: | 40cm |
| Délka: | 30cm |
| Výška: | 0,5cm |
| Materiál: | sklo, silikon |
| Vhodné do myčky: | ANO |
| Vhodné do mikrovlnky: | ANO |
| Dárkové balení: | NE |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Firma Portmeirion je tradiční anglická značka, která na celosvětovém trhu zastupuje vyhlášené kolekce či značky a designéry.
My Vám nabízíme např. značku Pimpernel nebo kolekce porcelánu známé kuchařky a designérky Sophie Conran. Stejně tak velmi známou kolekci Botanic Garden, která je na trhu již od roku 1972. Dále v nabídce naleznete výrobky značky Royal Worchester s kolekcí Serendipity a mnoho dalšího.
| Výrobní společnost : | Portmeirion Group UK Limited |
|---|---|
| Adresa : | London Road, Stoke on Trent, ST4 7QQ, England |
| E-mail : | customerservices@portmeiriongroup.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Authorised Rep Compliance Ltd |
| Adresa zástupce v EU : | 71 Lower Baggot Street, Dublin, DO2 P953, Ireland; EU: +353 (0)151 33758; www.arccompliance.com |
| E-mail zástupce v EU : | info@arccompliance.com |
