Mica Decorations Cracked Vintage obal na květiny 14,5cm šedý s patinou
Kód: 1042634
Související produkty
Detailní popis produktu
Holandská společnost Mica Decorations vám přináší všestranné a inovativní předměty vyrobené z překvapivě přitažlivých materiálů. Kolekce Mica nabízí domácí dekorace, které promění váš dům a zahradu v úžasné místo. Kombinujte a inspirujte se, možnosti jsou nekonečné!
Ručně vyrobené a recyklované - to je jeden z předních benefitů na nichž si společnost zakládá. Vzhledem k ruční výrobě a přírodnímu charakteru mnoha produktů, nejsou žádné dvě položky totožné. To zajišťuje autentický charakter, kde drobné rozdíly nejsou nedokonalosti, ale umocňují skutečné kouzlo našich produktů.
Nabízíme Vám originální kameninový obal na květiny v šedé barvě s popraskanou patinou, která vytváří velmi pohledný efekt. Skvěle vypadá a úžasně se do něj dekorují květinové nebo listové dekorace či živé květiny.
Na fotografii viditelná: 1ks Mica Decorations Šplhavnice Scindapsus 65cm pokojová rostlina (umělá listová dekorace).
Specifikace materiálu: kamenina
Barva: šedá, textura s imitací černých prasklin
Péče a údržba:
-
otírat vlhkým hadrem, není vhodné do myčky
Bezpečnostní upozornění:
- Manipulace – při instalaci a manipulaci buďte opatrní, abyste zabránili prasknutí nebo poškození.
- Čištění - používejte jemné čisticí prostředky a měkké hadříky, abyste zabránili poškrábání nebo prasknutí
Kompletní nabídku váz, umělých květinových a listových dekorací naleznete ZDE.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obaly na květiny & rostliny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8718861409758 |
| ID produktu: | 1042634 |
| Značka: | Mica Decorations |
| Výrobce: | Edelman BV (Holandsko) |
| Počet ks v balení: | 1ks |
| Výška: | 14,5cm |
| Průměr: | 15cm |
| Barva: | šedá |
| Povrchová úprava: | textura s imitací černých prasklin |
| Materiál: | kamenina |
| Výroba: | ruční |
| Údržba: | otírat vlhkým hadrem |
| Vhodné do myčky: | NE |
| Dárkové balení: | NE |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Edelman BV |
|---|---|
| Adresa : | Schinkeldijk 56, 2811 PB Reeuwijk-Brug, The Netherlands |
| E-mail : | obide@edelman.nl |
