Mica Decorations Leaf obal na květiny 15cm čirý s listy
Kód: KXET3272
Související produkty
Detailní popis produktu
Holandská společnost Mica Decorations vám přináší všestranné a inovativní předměty vyrobené z překvapivě přitažlivých materiálů. Kolekce Mica nabízí domácí dekorace, které promění váš dům a zahradu v úžasné místo. Kombinujte a inspirujte se, možnosti jsou nekonečné!
Ručně vyrobené a recyklované - to je jeden z předních benefitů na nichž si společnost zakládá. Vzhledem k ruční výrobě a přírodnímu charakteru mnoha produktů, nejsou žádné dvě položky totožné. To zajišťuje autentický charakter, kde drobné rozdíly nejsou nedokonalosti, ale umocňují skutečné kouzlo našich produktů.
Nabízíme Vám krásný čirý skleněný obal na květiny s originální dekorací různě velikých listů, které jsou zalité ve skle. Skvěle vypadá a úžasně se do něj dekorují květinové nebo listové dekorace či živé květiny.
Na fotografii: uvnitř obalu dekoraván 1ks Mica Decorations Monstera 65cm pokojová rostlina.
Specifikace materiálu: sklo
Barva: čirá + listy zalité ve skle
Péče a údržba:
- umyjte v mýdlové vodě. Nepoužívejte abrazivní výrobky, které by mohly poškodit povrch. Opláchněte a osušte utěrkou nebo absorpční kuchyňskou utěrkou. Nepoužívejte příliš horkou vodu, pokud je váza studená (riziko teplotního šoku a následného puknutí).
-
při čištění úzkých hrdel váz doporučujeme používat měkké kartáče (ne kovové předměty), aby nedošlo k poškození.
-
není vhodné do myčky
Bezpečnostní upozornění:
- Manipulace – sklo je křehké, takže při instalaci a manipulaci buďte opatrní, abyste zabránili prasknutí nebo poškození.
- Čištění - používejte jemné čisticí prostředky a měkké hadříky, abyste zabránili poškrábání nebo prasknutí
Kompletní nabídku váz, umělých květinových a listových dekorací naleznete ZDE.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obaly na květiny & rostliny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8719533105428 |
| ID produktu: | KXET3272 |
| Značka: | Mica Decorations |
| Výrobce: | Edelman BV (Holandsko) |
| Počet ks v balení: | 1ks |
| Výška: | 15cm |
| Průměr: | 14cm |
| Barva: | čirá, listy |
| Povrchová úprava: | hladká |
| Materiál: | sklo |
| Výroba: | ruční |
| Údržba: | otírat vhlkým hadrem |
| Vhodné do myčky: | NE |
| Dárkové balení: | NE |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Edelman BV |
|---|---|
| Adresa : | Schinkeldijk 56, 2811 PB Reeuwijk-Brug, The Netherlands |
| E-mail : | obide@edelman.nl |
