Mica Decorations Ornament obal na květiny 12,5cm šedý se vzorem
Kód: A1100475
Související produkty
Detailní popis produktu
Holandská společnost Mica Decorations vám přináší všestranné a inovativní předměty vyrobené z překvapivě přitažlivých materiálů. Kolekce Mica nabízí domácí dekorace, které promění váš dům a zahradu v úžasné místo. Kombinujte a inspirujte se, možnosti jsou nekonečné!
Ručně vyrobené a recyklované - to je jeden z předních benefitů na nichž si společnost zakládá. Vzhledem k ruční výrobě a přírodnímu charakteru mnoha produktů, nejsou žádné dvě položky totožné. To zajišťuje autentický charakter, kde drobné rozdíly nejsou nedokonalosti, ale umocňují skutečné kouzlo našich produktů.
Nabízíme Vám originální kameninový obal na květiny v šedé barvě se vzorem patinou, která vytváří velmi pohledný efekt. Skvěle vypadá a úžasně se do něj dekorují květinové nebo listové dekorace či živé květiny.
Na fotografii: uvnitř obalu dekoraván 1ks Mica Decorations Šplhavnice Scindapsus 65cm pokojová rostlina (umělá listová dekorace).
Specifikace materiálu: kamenina
Barva: šedá, textura s imitací černých prasklin
Péče a údržba:
-
otírat vlhkým hadrem, není vhodné do myčky
Bezpečnostní upozornění:
- Manipulace – při instalaci a manipulaci buďte opatrní, abyste zabránili prasknutí nebo poškození.
- Čištění - používejte jemné čisticí prostředky a měkké hadříky, abyste zabránili poškrábání nebo prasknutí
Kompletní nabídku váz, umělých květinových a listových dekorací naleznete ZDE.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obaly na květiny & rostliny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8718861833744 |
| ID produktu: | A1100475 |
| Značka: | Mica Decorations |
| Výrobce: | Edelman BV (Holandsko) |
| Počet ks v balení: | 1ks |
| Výška: | 12,5cm |
| Průměr: | 14cm |
| Barva: | šedá |
| Povrchová úprava: | hmatatelná struktura vzoru |
| Materiál: | kamenina |
| Výroba: | ruční |
| Údržba: | otírat vlhkým hadrem |
| Vhodné do myčky: | NE |
| Dárkové balení: | NE |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Edelman BV |
|---|---|
| Adresa : | Schinkeldijk 56, 2811 PB Reeuwijk-Brug, The Netherlands |
| E-mail : | obide@edelman.nl |
