Innovative Leco skleněná váza 20,5 cm strukturovaná světle hnědá
Kód: A1194796
Související produkty
Detailní popis produktu
Holandská značka Innovative je specialista na umělé květiny, které prozáří Váš byt či důmů. Květiny i stonky s listy jsou vyrobeny ze speciálních materiálů, takže ve skutečnosti působí naprosto reálným dojmem. Každá Vaše návštěva bude váhat, zda máte ve váze řezanou či umělou květinu. Vytvořte ze svého domu úchvatné místo, kde se budete Vy i Vaši blízcí cítit příjemně.
Nabízíme Vám originální Leco skleněnou vázu lahvovitého tvaru v příjemné světle hnědé barvě s jemnou hmatatelnou strukturou s úzkým hrdelem. Je vhodná na umělé i čerstvé řezané květiny.
Na fotografii: 1ks Innovative Tulipány Sally svazek bílé 3 rozvité+ 2 poupata s listy 36cm
Specifikace materiálu: sklo
Barva: světle hnědá, lehce průhledná
Péče a údržba:
- umyjte v mýdlové vodě. Nepoužívejte abrazivní výrobky, které by mohly poškodit povrch. Opláchněte a osušte utěrkou nebo absorpční kuchyňskou utěrkou. Nepoužívejte příliš horkou vodu, pokud je váza studená (riziko teplotního šoku a následného puknutí).
-
při čištění úzkých hrdel váz doporučujeme používat měkké kartáče (ne kovové předměty), aby nedošlo k poškození.
-
není vhodné do myčky
Bezpečnostní upozornění:
- Manipulace – sklo je křehké, takže při instalaci a manipulaci buďte opatrní, abyste zabránili prasknutí nebo poškození.
- Čištění - používejte jemné čisticí prostředky a měkké hadříky, abyste zabránili poškrábání nebo prasknutí
Kompletní nabídku váz, umělých květinových a listových dekorací naleznete ZDE.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vázy na květiny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8720983617584 |
| ID produktu: | A1194796 |
| Značka: | Innovative |
| Výrobce: | NOVA NATURE BV (Holandsko) |
| Počet ks v balení: | 1ks |
| Výška: | 20,5cm |
| Průměr: | 14cm |
| Barva: | světle hnědá, lehce průhledná |
| Povrchová úprava: | hmatatelná struktura |
| Materiál: | sklo |
| Výroba: | ruční |
| Údržba: | otírat vhlkým hadrem |
| Vhodné do myčky: | NE |
| Dárkové balení: | NE |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Značka Innovative je specialista na umělé květiny, které prozáří Váš byt či dům. Květiny i stonky s listy jsou vyrobeny ze speciálních materiálů, takže ve skutečnosti působí naprosto reálným dojmem. Každá Vaše návštěva bude váhat, zda máte ve váze řezanou či umělou květinu. Vytvořte ze svého domu úchvatné místo, kde se budete Vy i Vaši blízcí cítit příjemně.
| Výrobní společnost : | NOVA NATURE BV |
|---|---|
| Adresa : | Handelslaan 16, NL-5405 AE, Uden +31 413 241 500 |
| E-mail : | info@nova-nature.com |
