Robert Welch Signature dóza na potraviny velká 2,5l
Kód: SIGBR2355V
Související produkty
Detailní popis produktu
Jedna z nejstarších anglických společností, vyrábějící nerezové příbory a luxusní designové doplňky ve Spojeném království, byla založena Robertem Welchem roku 1955 v Chipping Campden ve starém mlýně na hedvábí z 18. století. Od roku 1993 mají společnost na starost Robertův syn Rupert a dcera Alice, kteří po Robertově smrti v roce 2000 pokračují v rodinné tradici. Na rozdíl od jiných designových společností, žádný z produktů není zakoupený nebo navržený a vytvořený mimo vlastní zdroje. Širokou řadu produktů spojuje unikátní design a výjimečná kvalita.
Robert Welch byl královským designérem a jedním z vůdčích a nejuznávanějších průmyslových designérů 20. století. Specializoval na design výroby z nerezové oceli. V roce 1965 mu byl udělen titul Royal Designer v oblasti průmyslu. Jeho práci je možné vidět ve Victoria and Albert Museum i v britském muzeu v Londýně, stejně tak v muzeu moderního umění v New Yorku. Světové celebrity a členové královských rodin patří mezi zákazníky této oblíbené a prestižní anglické značky.
Nabízíme Vám velkou dózu na skladování potravin z kolekce Robert Welch Signature. Dózy byly navrženy v duchu filozofie Roberta Welche, kdy vzhled, originalita a funkčnost tvoří nedílný celek. Úložné dózy v eliptickém designu jsou na sebe vzájemně stohovatelné, čímž ušetří prostor na kuchyňské pracovní desce nebo ve skříňce. Vzduchotěsné silikonové víko s nerezovými detaily udržuje potraviny čerstvé. Dózy jsou vyrobeny z nerozbitného materiálu Eastman Tritan (polymer rostlinného původu), který je křišťálově čistý, biologicky rozložitelný a zdraví neškodný. Samozřejmá je i absence chemické látky BPA. Tritan je koncipován a testován pro pravidelné, každodenní užívání.
Materiál:
- tělo - z nerozbitného a bezpečného potravinářského materiálu Eastman Tritan (polymer rostlinného původu)
- víčko - z ABS plastu + vzduchotěsné silikonové těsnění a detaily z nerezové oceli
Údržba a péče:
- pouze tělo dózy je vhodné do myčky!
- pro rychlé čištění jednoduše otřete vlhkým hadříkem z mikrovlákna a důkladně osušte. Pro důkladné čištění omyjte horkou mýdlovou vodou a důkladně osušte.
- vždy se vyvarujte drhnutí houbičky nebo abrazivních čisticích prostředků, mohlo by dojít k poškrábání povrchu.
Bezpečnost produktů:
- Všechny naše produkty z nerezové oceli jsou vyrobeny z vysoce kvalitních druhů nerezové oceli, které jsou celosvětově uznávané jako „potravinově bezpečné“ materiály (GRAS) a splňují normy FDA pro bezpečnost potravin.
KOMPLETNÍ NABÍDKU SIGNATURE KOLEKCE, PŘÍBORŮ, NEREZOVÝCH I DŘEVĚNÝCH PRODUKTŮ ROBERT WELCH NALEZNETE ZDE.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dózy na potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5055202612600 |
| ID produktu: | SIGBR2355V |
| Značka: | Robert Welch |
| Kolekce: | Signature |
| Výrobce: | Robert Welch Designs Ltd. (UK) |
| Počet ks v balení: | 1ks |
| Obsah: | 2500ml |
| Výška: | 32,6cm |
| Šířka: | 13,4cm |
| Hloubka: | 10,5cm |
| Materiál: | dóza - Eastman Tritan; víčko - ABS plast, silikon, nerez |
| Vhodné do myčky: | doporučujeme ruční mytí |
| Záruka: | 10let |
| Dárkové balení: | ANO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Firma založena Robertem Welchem roku 1955 v Chipping Campden, ve starém mlýně na hedvábí z 18. století. Od roku 1993 mají společnost na starost Robertův syn Rupert a dcera Alice, kteří po Robertově smrti v roce 2000 pokračují v rodinné tradici. Na rozdíl od jiných designových společností, žádný z produktů není zakoupený nebo navržený a vytvořený mimo vlastní zdroje. Širokou řadu produktů spojuje unikátní design a výjimečná kvalita.
Robert Welch byl královským designérem a jedním z vůdčích a nejuznávanějších průmyslových designérů 20. století. Specializoval na design výroby z nerezové oceli. V roce 1965 mu byl udělen titul Royal Designer v oblasti průmyslu. Jeho práci je možné vidět ve Victoria and Albert Museum i v britském muzeu v Londýně, stejně tak v muzeu moderního umění v New Yorku
| Výrobní společnost : | Robert Welch Designs Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Studio shop, Lower high Street, Chipping Campden, Gloucestershire, UK, GL55 6DY |
| E-mail : | Help@robertwelch.com |
| Zástupce výrobce v EU : | EuComply OU |
| Adresa zástupce v EU : | Parnu Mnt 139b-14, 11317 Tallinn, Estonia |
| E-mail zástupce v EU : | help@eucompliancepartner.com |
