Robert Welch Signature nůžky se stojanem 24,5cm
Kód: SIGSA2290V/2
Související produkty
Detailní popis produktu
Anglická firma založena Robertem Welchem roku 1955 v Chipping Campden, ve starém mlýně na hedvábí z 18. století. Od roku 1993 mají společnost na starost Robertův syn Rupert a dcera Alice, kteří po Robertově smrti v roce 2000 pokračují v rodinné tradici. Na rozdíl od jiných designových společností, žádný z produktů není zakoupený nebo navržený a vytvořený mimo vlastní zdroje. Širokou řadu produktů spojuje unikátní design a výjimečná kvalita.
Robert Welch byl královským designérem a jedním z vůdčích a nejuznávanějších průmyslových designérů 20. století. Specializoval na design výroby z nerezové oceli. V roce 1965 mu byl udělen titul Royal Designer v oblasti průmyslu. Jeho práci je možné vidět ve Victoria and Albert Museum i v britském muzeu v Londýně, stejně tak v muzeu moderního umění v New Yorku.
Nabízíme Vám černé univerzální designové nůžky z řady Signature. Nůžky Signature se vyznačují precizně vyrobenými čepelemi, které bez námahy stříhají širokou škálu materiálů v domácnosti. Jsou vyrobeny z japonské nerezové oceli 420 J2 s kartáčovanou povrchovou úpravou. Rukojeti jsou vyrobeny z robustního nylonu. Černý, zužující se stojan poskytuje úhledné úložné řešení a atraktivní doplněk pracovní desky.
Nůžky jsou součástí kolekce kuchyňských doplňků kolekce Signature, která zahrnuje kuchyňské nože, nůžky, náčiní, kuchyňské doplňky (kořenky, mlýnky), úložné prostory, stojany. Každý kus byl navržen tak, aby vnesl do vaší kuchyně pořádek, s nápady na úložné prostory a vystavení, které spojí uspokojení z uklizeného prostoru s příjemným pocitem klidu.
Údržba a péče:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Drobní pomocníci |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5055202612495 |
| ID produktu: | SIGSA2290V/2 |
| Značka: | Robert Welch |
| Kolekce: | Signature |
| Výrobce: | Robert Welch Designs Ltd. (UK) |
| Počet ks v balení: | 1ks (nůžky + stojan) |
| Výška: | 24,5cm |
| Průměr: | 6,9cm |
| Materiál: | japonská nerezová ocel 420 J2; robustní nylon |
| Vhodné do myčky: | NE |
| Záruka: | celoživotní |
| Dárkové balení: | ANO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Firma založena Robertem Welchem roku 1955 v Chipping Campden, ve starém mlýně na hedvábí z 18. století. Od roku 1993 mají společnost na starost Robertův syn Rupert a dcera Alice, kteří po Robertově smrti v roce 2000 pokračují v rodinné tradici. Na rozdíl od jiných designových společností, žádný z produktů není zakoupený nebo navržený a vytvořený mimo vlastní zdroje. Širokou řadu produktů spojuje unikátní design a výjimečná kvalita.
Robert Welch byl královským designérem a jedním z vůdčích a nejuznávanějších průmyslových designérů 20. století. Specializoval na design výroby z nerezové oceli. V roce 1965 mu byl udělen titul Royal Designer v oblasti průmyslu. Jeho práci je možné vidět ve Victoria and Albert Museum i v britském muzeu v Londýně, stejně tak v muzeu moderního umění v New Yorku
| Výrobní společnost : | Robert Welch Designs Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Studio shop, Lower high Street, Chipping Campden, Gloucestershire, UK, GL55 6DY |
| E-mail : | Help@robertwelch.com |
| Zástupce výrobce v EU : | EuComply OU |
| Adresa zástupce v EU : | Parnu Mnt 139b-14, 11317 Tallinn, Estonia |
| E-mail zástupce v EU : | help@eucompliancepartner.com |
