Robert Welch Drum set sůl & pepř 8cm luxusní designový
Kód: DRUBR3427V/2
Související produkty
Detailní popis produktu
Jedna z nejstarších anglických společností, vyrábějící nerezové příbory a luxusní designové doplňky ve Spojeném království, byla založena Robertem Welchem roku 1955 v Chipping Campden ve starém mlýně na hedvábí z 18. století. Od roku 1993 mají společnost na starost Robertův syn Rupert a dcera Alice, kteří po Robertově smrti v roce 2000 pokračují v rodinné tradici. Na rozdíl od jiných designových společností, žádný z produktů není zakoupený nebo navržený a vytvořený mimo vlastní zdroje. Širokou řadu produktů spojuje unikátní design a výjimečná kvalita.
Robert Welch byl královským designérem a jedním z vůdčích a nejuznávanějších průmyslových designérů 20. století. Specializoval na design výroby z nerezové oceli. V roce 1965 mu byl udělen titul Royal Designer v oblasti průmyslu. Jeho práci je možné vidět ve Victoria and Albert Museum i v britském muzeu v Londýně, stejně tak v muzeu moderního umění v New Yorku. Světové celebrity a členové královských rodin patří mezi zákazníky této oblíbené a prestižní anglické značky.
Nabízíme Vám luxusní designový dárkový praktický set kořenek na sůl a pepř v originálním stupňovitém designu z kolekce Drum od Robert Welch, jež odráží světlo a vytváří tak pocit jakoby odporoval gravitaci. Obě kořenky mají praktické spodní doplňování zajištěné plastovým víčkem. Jednoduše otevřete, naplníte a opět kořenku uzavřete.
Materiál: nerezová ocel nejvyšší kvality 18/10
Údržba:
• použijte suchou utěrku z mikrovlákna (navlhčenou kvůli odolnějším skvrnám) a ihned po čištění osušte
• chcete-li odstranit přetrvávající stopy, vyčistěte pomocí speciálního krémového čističe na nerezovou ocel pomocí hadříku z mikrovlákna
• vždy se vyhněte drhnutí pomocí padů nebo abrazivních čisticích prostředků, protože by došlo k poškrábání povrchu
• chcete-li obnovit povrch nerezové oceli, doporučujeme použít suchou utěrku z mikrovlákna
Tuto kolekci můžete rozšiřovat i o další produkty značky Robert Welch, protože jsou krásně kombinovatelné mezi sebou. Celou kolekci naleznete ZDE.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mlýnky, slánky a pepřenky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| ID produktu: | DRUBR3427V/2 |
| Značka: | Robert Welch |
| Kolekce: | Drum |
| Výrobce: | Robert Welch Designs Ltd. (UK) |
| Počet ks v balení: | sada 2ks |
| Výška: | 8cm |
| Šířka: | 4,3cm |
| Délka: | 8,9cm |
| Materiál: | nerezová ocel nejvyšší kvality 18/10 |
| Údržba: | otírat vlhkým hadrem |
| Záruka: | celoživotní (při správném užívání) |
| Dárkové balení: | ANO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Firma založena Robertem Welchem roku 1955 v Chipping Campden, ve starém mlýně na hedvábí z 18. století. Od roku 1993 mají společnost na starost Robertův syn Rupert a dcera Alice, kteří po Robertově smrti v roce 2000 pokračují v rodinné tradici. Na rozdíl od jiných designových společností, žádný z produktů není zakoupený nebo navržený a vytvořený mimo vlastní zdroje. Širokou řadu produktů spojuje unikátní design a výjimečná kvalita.
Robert Welch byl královským designérem a jedním z vůdčích a nejuznávanějších průmyslových designérů 20. století. Specializoval na design výroby z nerezové oceli. V roce 1965 mu byl udělen titul Royal Designer v oblasti průmyslu. Jeho práci je možné vidět ve Victoria and Albert Museum i v britském muzeu v Londýně, stejně tak v muzeu moderního umění v New Yorku
| Výrobní společnost : | Robert Welch Designs Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Studio shop, Lower high Street, Chipping Campden, Gloucestershire, UK, GL55 6DY |
| E-mail : | Help@robertwelch.com |
| Zástupce výrobce v EU : | EuComply OU |
| Adresa zástupce v EU : | Parnu Mnt 139b-14, 11317 Tallinn, Estonia |
| E-mail zástupce v EU : | help@eucompliancepartner.com |
