Robert Welch Drift mísa na pečivo 22cm nerezová luxusní designová
Kód: DRFBR3402V
Související produkty
Detailní popis produktu
Jedna z nejstarších anglických společností, vyrábějící nerezové příbory a luxusní designové doplňky ve Spojeném království, byla založena Robertem Welchem roku 1955 v Chipping Campden ve starém mlýně na hedvábí z 18. století. Od roku 1993 mají společnost na starost Robertův syn Rupert a dcera Alice, kteří po Robertově smrti v roce 2000 pokračují v rodinné tradici. Na rozdíl od jiných designových společností, žádný z produktů není zakoupený nebo navržený a vytvořený mimo vlastní zdroje. Širokou řadu produktů spojuje unikátní design a výjimečná kvalita.
Robert Welch byl královským designérem a jedním z vůdčích a nejuznávanějších průmyslových designérů 20. století. Specializoval na design výroby z nerezové oceli. V roce 1965 mu byl udělen titul Royal Designer v oblasti průmyslu. Jeho práci je možné vidět ve Victoria and Albert Museum i v britském muzeu v Londýně, stejně tak v muzeu moderního umění v New Yorku. Světové celebrity a členové královských rodin patří mezi zákazníky této oblíbené a prestižní anglické značky.
Nabízíme Vám krásnou designovou elegantní servírovací mísu na pečivo z kolekce Drift od Robert Welch. Celý povrch mísy na pečivo je zdoben splývavými propichovacími prvky, které umožňují odpařování z teplého chleba, rohlíků či jinéo pečiva, aniž by došlo k zapaření. Když je mísa vystavena pouze jako prázdná dekorace, vyříznuté části umožňují dekorativní hru světla na jakémkoli povrchu, na kterém je umístěn. Obrácený, tvarovaný okraj, který vytváří odrazem světla škálu zajímavých stínů. Organické tvary a reflexní, leštěné povrchy kolekce Drift, jsou navržené tak, aby evokovaly pocit plynulého pohybu.
V této kolekci naleznete 2-patrový etažér, mini Bud vázu, cukřenku s víčkem i bez víčka, mléčenku, dvojitý chladič na víno a chladič na 2 lahve sektu nebo vína, džbány s uchem ve 2 velikostech - 1l a 2l, svícen na čajovou svíčku a velký svícen, servírovací mísu 30cm a mini mističku 10,5cm, mísu na pečivo, 3 velikosti servírovacích talířů - 20cm, 25cm, 36cm, a dva druhy setů na sůl a pepř - klasické provedení a nebo slánka a pepřenka v mističkách.
Údržba a péče:
- 100% vhodné do myčky
- mytí na krátký cyklus 65-75°C
- používejte kvalitní značkové All in One tablety
- pravidelně doplňujte do myčky leštidlo a sůl (kvůli tvrdosti vody)
- nemyjte společně s jinými kovy (hliník atd.) než nerezovou ocelí. Jiné než nerezové kovy mohou způsobit rezavé skvrny hlavně na nožích.
- pravidelně čistěte filtry v myčce a udržujte ji čistotu
Ruční údržba a péče:
- taktéž možná
- použijte suchou utěrku z mikrovlákna (navlhčenou kvůli odolnějším skvrnám) a ihned po čištění osušte
- chcete-li odstranit přetrvávající stopy, vyčistěte pomocí speciálního krémového čističe na nerezovou ocel pomocí hadříku z mikrovlákna
- vždy se vyhněte drhnutí pomocí padů nebo abrazivních čisticích prostředků, protože by došlo k poškrábání povrchu
- chcete-li obnovit povrch nerezové oceli, doporučujeme použít suchou utěrku z mikrovlákna
Důležité upozornění - rez:
- Nerezová ocel nerezaví, ale může se na ní objevit rezavá stopa od jiných kovových předmětů ve vašem dřezu nebo myčce na nádobí, např.: litiny, stříbra, postříbřených plechů, ocelové vlny nebo náčiní z jiných než nerezové oceli. Naštěstí se jedná pouze o estetický problém a lze jej snadno odstranit pomocí speciálního čisticího krému na nerezovou ocel (doporučujeme Bar Keepers Friend). V případě, že neuvidíte žádné zlepšení, kontaktujte prosím tým péče o zákazníky.
- vzniklá rez v důsledku špatného mytí není důvod k reklamaci a nebude na ni brán zřetel.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nerezové mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5055202623125 |
| ID produktu: | DRFBR3402V |
| Značka: | Robert Welch Designs Ltd. (UK) |
| Kolekce: | Drift |
| Výrobce: | Robert Welch |
| Počet ks v balení: | 1ks |
| Výška: | 9,5cm |
| Délka: | 21,5cm |
| Šířka: | 22,2cm |
| Povrchová úprava: | lesklá / bright |
| Materiál: | nerezová ocel nejvyšší kvality 18/10 |
| Vhodné do myčky: | ANO |
| Záruka: | celoživotní (při správném užívání) |
| Dárkové balení: | ANO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Firma založena Robertem Welchem roku 1955 v Chipping Campden, ve starém mlýně na hedvábí z 18. století. Od roku 1993 mají společnost na starost Robertův syn Rupert a dcera Alice, kteří po Robertově smrti v roce 2000 pokračují v rodinné tradici. Na rozdíl od jiných designových společností, žádný z produktů není zakoupený nebo navržený a vytvořený mimo vlastní zdroje. Širokou řadu produktů spojuje unikátní design a výjimečná kvalita.
Robert Welch byl královským designérem a jedním z vůdčích a nejuznávanějších průmyslových designérů 20. století. Specializoval na design výroby z nerezové oceli. V roce 1965 mu byl udělen titul Royal Designer v oblasti průmyslu. Jeho práci je možné vidět ve Victoria and Albert Museum i v britském muzeu v Londýně, stejně tak v muzeu moderního umění v New Yorku
| Výrobní společnost : | Robert Welch Designs Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Studio shop, Lower high Street, Chipping Campden, Gloucestershire, UK, GL55 6DY |
| E-mail : | Help@robertwelch.com |
| Zástupce výrobce v EU : | EuComply OU |
| Adresa zástupce v EU : | Parnu Mnt 139b-14, 11317 Tallinn, Estonia |
| E-mail zástupce v EU : | help@eucompliancepartner.com |
