Robert Welch Signature lišta na doplňky malá nerezová 40cm pro 4ks
Kód: SIGBR2585V
Související produkty
Detailní popis produktu
Jedna z nejstarších anglických společností, vyrábějící nerezové příbory a luxusní designové doplňky ve Spojeném království, byla založena Robertem Welchem roku 1955 v Chipping Campden ve starém mlýně na hedvábí z 18. století. Od roku 1993 mají společnost na starost Robertův syn Rupert a dcera Alice, kteří po Robertově smrti v roce 2000 pokračují v rodinné tradici. Na rozdíl od jiných designových společností, žádný z produktů není zakoupený nebo navržený a vytvořený mimo vlastní zdroje. Širokou řadu produktů spojuje unikátní design a výjimečná kvalita.
Robert Welch byl královským designérem a jedním z vůdčích a nejuznávanějších průmyslových designérů 20. století. Specializoval na design výroby z nerezové oceli. V roce 1965 mu byl udělen titul Royal Designer v oblasti průmyslu. Jeho práci je možné vidět ve Victoria and Albert Museum i v britském muzeu v Londýně, stejně tak v muzeu moderního umění v New Yorku. Světové celebrity a členové královských rodin patří mezi zákazníky této oblíbené a prestižní anglické značky.
Nabízíme Vám luxusní designovou nerezovou lištu na zeď na 4ks kuchyňských doplňků z kolekce Signature Robert Welch. Závěsnou lišty na zeď Signature lze použít buď jako doplněk stojanu na kuchyňské doplňky, nebo samostatně k uložení kuchyňských doplňků typu naběračky, obracečky, servírovací lžíce. Snadno se připevní na zeď nebo dlaždice pomocí dodaných šroubovacích spojů a zrcadlová zadní deska je navržena tak, aby odrážela sochařské tvary háčků na náčiní. Závěsná lišta o průměru 400 mm pojme až 4ks náčiní Signature. Úložný stojan na náčiní Signature je užitečným doplňkem, ale pokud je váš kuchyňský pracovní prostor příliš malý na volně stojící úložný stojan, stává se pak závěsná lišta možným ideálním řešením, jak mít náčiní stále po ruce a přitom ušetřit místo na pracovní ploše.
Tyto kuchyňské doplňky jsou součástí kuchyňské kolekce Signature, která zahrnuje kuchyňské nože, nůžky, náčiní, kuchyňské doplňky (kořenky, mlýnky), úložné prostory, stojany. Každý kus byl navržen tak, aby vnesl do vaší kuchyně pořádek, s nápady na úložné prostory a vystavení, které spojí uspokojení z uklizeného prostoru s příjemným pocitem klidu.
KOMPLETNÍ NABÍDKU PŘÍBORŮ, NEREZ A DALŠÍCH VÝROBKŮ ROBERT WELCH NALEZNETE ZDE.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojany na nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5055202604995 |
| ID produktu: | SIGBR2585V |
| Značka: | Robert Welch |
| Kolekce: | Signature |
| Výrobce: | Robert Welch Designs Ltd. (UK) |
| Počet ks v balení: | 1ks (lišta) |
| Délka: | 40cm |
| Šířka: | 2,5cm |
| Výška: | 2,4cm |
| Materiál: | nerezová ocel nejvyšší kvality 18/10 |
| Vhodné do myčky: | NE |
| Záruka: | celoživotní |
| Dárkové balení: | NE |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Firma založena Robertem Welchem roku 1955 v Chipping Campden, ve starém mlýně na hedvábí z 18. století. Od roku 1993 mají společnost na starost Robertův syn Rupert a dcera Alice, kteří po Robertově smrti v roce 2000 pokračují v rodinné tradici. Na rozdíl od jiných designových společností, žádný z produktů není zakoupený nebo navržený a vytvořený mimo vlastní zdroje. Širokou řadu produktů spojuje unikátní design a výjimečná kvalita.
Robert Welch byl královským designérem a jedním z vůdčích a nejuznávanějších průmyslových designérů 20. století. Specializoval na design výroby z nerezové oceli. V roce 1965 mu byl udělen titul Royal Designer v oblasti průmyslu. Jeho práci je možné vidět ve Victoria and Albert Museum i v britském muzeu v Londýně, stejně tak v muzeu moderního umění v New Yorku
| Výrobní společnost : | Robert Welch Designs Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Studio shop, Lower high Street, Chipping Campden, Gloucestershire, UK, GL55 6DY |
| E-mail : | Help@robertwelch.com |
| Zástupce výrobce v EU : | EuComply OU |
| Adresa zástupce v EU : | Parnu Mnt 139b-14, 11317 Tallinn, Estonia |
| E-mail zástupce v EU : | help@eucompliancepartner.com |

