Robert Welch Hidcote dárkový set 42ks příborů nerezových luxusních designových
Kód: HIDBR1099V/42
Související produkty
Detailní popis produktu
Jedna z nejstarších anglických společností, vyrábějící nerezové příbory a luxusní designové doplňky ve Spojeném království, byla založena Robertem Welchem roku 1955 v Chipping Campden ve starém mlýně na hedvábí z 18. století. Od roku 1993 mají společnost na starost Robertův syn Rupert a dcera Alice, kteří po Robertově smrti v roce 2000 pokračují v rodinné tradici. Na rozdíl od jiných designových společností, žádný z produktů není zakoupený nebo navržený a vytvořený mimo vlastní zdroje. Širokou řadu produktů spojuje unikátní design a výjimečná kvalita.
Robert Welch byl královským designérem a jedním z vůdčích a nejuznávanějších průmyslových designérů 20. století. Specializoval na design výroby z nerezové oceli. V roce 1965 mu byl udělen titul Royal Designer v oblasti průmyslu. Jeho práci je možné vidět ve Victoria and Albert Museum i v britském muzeu v Londýně, stejně tak v muzeu moderního umění v New Yorku. Světové celebrity a členové královských rodin patří mezi zákazníky této oblíbené a prestižní anglické značky.
Nabízíme Vám set 42ks příborů pro 6 osob z unikátní a jemně se zužující kolekce Hidcote, jejíž příbory mají elegantně zkosený tvar inspirovaný přírodními formami. Jemné křivky v každém kusu poskytují pohodlné a hmatatelné držení. Všechny příbory Hidcote jsou k dispozici se zrcadlovým zakončením a v lesklém provedení.
V této kolekci nabízíme jak jednotlivé kusy příborů s možností zakoupení jednotlivě, tak i Hidcote set 24ks nebo 42ks vždy pro 6 osob. Kolekce nabízí dále set 3ks servírovacích příborů, set 4ks steakových nožů, set 8ks kávových lžiček. Samostatně můžete zakoupit Hicote dlouhou lžičku na kávu typu Latte,Hidcote čajovou lžičku, Hidcote lžičku na espresso či Hidcote nůž na máslo.
Sada 42ks obsahuje: 6ks jídelní nůž, 6ks jídelní vidlička, 6ks polévková lžíce, 6ks předkrmový nůž, 6ks předkrmová vidlička, 6ks dezertní lžíce, 6ks čajová lžička.
Materiál: lžíce a vidličky jsou vyrobeny s použitím nejvyšší kvality 18/10 nerezové oceli. Nože jsou vyrobeny ze speciálně kalené nerezavějící oceli, aby poskytovaly co nejjemnější ostří.
Údržba a péče o příbory:
- 100% vhodné do myčky
- mytí na krátký cyklus 65-75°C
- používejte kvalitní značkové All in One tablety
- pravidelně doplňujte do myčky leštidlo a sůl (kvůli tvrdosti vody)
- nemyjte společně s jinými kovy (hliník atd.) než nerezovou ocelí. Jiné než nerezové kovy mohou způsobit rezavé skvrny hlavně na nožích.
- pravidelně čistěte filtry v myčce a udržujte ji čistotu
KOMPLETNÍ NABÍDKU PŘÍBORŮ, NEREZ A DALŠÍCH VÝROBKŮ ROBERT WELCH NALEZNETE ZDE.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sady příborů |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5055202616660 |
| ID produktu: | HIDBR1099V/42 |
| Značka: | Robert Welch |
| Kolekce: | Hidcote |
| Výrobce: | Robert Welch Designs Ltd. (UK) |
| Počet ks v balení: | 42ks |
| Vidlička předkrmová: | délka 17,8cm |
| Nůž předkrmový: | délka 20,7cm |
| Polévková lžíce: | délka 20cm, Ø 3,8cm |
| Vidlička hlavní chod: | délka 19,9cm |
| Nůž hlavní chod: | délka 23,4cm |
| Dezertní lžíce: | délka 17,9cm, Ø 3,5cm |
| Čajová lžička: | délka 13,3cm, Ø 2,5cm |
| Povrchová úprava: | lesklá / bright |
| Materiál: | nerezová ocel nejvyšší kvality 18/10 |
| Vhodné do myčky: | ANO |
| Záruka: | celoživotní |
| Dárkové balení: | ANO |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Firma založena Robertem Welchem roku 1955 v Chipping Campden, ve starém mlýně na hedvábí z 18. století. Od roku 1993 mají společnost na starost Robertův syn Rupert a dcera Alice, kteří po Robertově smrti v roce 2000 pokračují v rodinné tradici. Na rozdíl od jiných designových společností, žádný z produktů není zakoupený nebo navržený a vytvořený mimo vlastní zdroje. Širokou řadu produktů spojuje unikátní design a výjimečná kvalita.
Robert Welch byl královským designérem a jedním z vůdčích a nejuznávanějších průmyslových designérů 20. století. Specializoval na design výroby z nerezové oceli. V roce 1965 mu byl udělen titul Royal Designer v oblasti průmyslu. Jeho práci je možné vidět ve Victoria and Albert Museum i v britském muzeu v Londýně, stejně tak v muzeu moderního umění v New Yorku
| Výrobní společnost : | Robert Welch Designs Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Studio shop, Lower high Street, Chipping Campden, Gloucestershire, UK, GL55 6DY |
| E-mail : | Help@robertwelch.com |
| Zástupce výrobce v EU : | EuComply OU |
| Adresa zástupce v EU : | Parnu Mnt 139b-14, 11317 Tallinn, Estonia |
| E-mail zástupce v EU : | help@eucompliancepartner.com |
