Robert Welch Norton dárkový set 42ks příborů nerezových luxusních designových
Kód: NORBR1099V/42
Související produkty
Detailní popis produktu
Jedna z nejstarších anglických společností, vyrábějící nerezové příbory a luxusní designové doplňky ve Spojeném království, byla založena Robertem Welchem roku 1955 v Chipping Campden ve starém mlýně na hedvábí z 18. století. Od roku 1993 mají společnost na starost Robertův syn Rupert a dcera Alice, kteří po Robertově smrti v roce 2000 pokračují v rodinné tradici. Na rozdíl od jiných designových společností, žádný z produktů není zakoupený nebo navržený a vytvořený mimo vlastní zdroje. Širokou řadu produktů spojuje unikátní design a výjimečná kvalita.
Robert Welch byl královským designérem a jedním z vůdčích a nejuznávanějších průmyslových designérů 20. století. Specializoval na design výroby z nerezové oceli. V roce 1965 mu byl udělen titul Royal Designer v oblasti průmyslu. Jeho práci je možné vidět ve Victoria and Albert Museum i v britském muzeu v Londýně, stejně tak v muzeu moderního umění v New Yorku. Světové celebrity a členové královských rodin patří mezi zákazníky této oblíbené a prestižní anglické značky.
Nabízíme Vám klasickou velmi elegantní kolekci příborů Norton v dárkovém balení 42ks. Kolekce Norton, jejíž příbory mají jemné a zajímavé zakončení rukojeti do tvaru V, je jednoduchou klasikou mezi příbory. Jemné křivky v každém kusu poskytují pohodlné a hmatatelné držení. Všechny příbory Norton jsou k dispozici se zrcadlovým zakončením v lesklém provedení. Tento set je vhodný při slavnostních příležitostech na překládání salátů, chlebíčků, sýrů či jiných pochutin.
Sada 42ks obsahuje: 6ks nůž na hlavní chod, 6ks vidlička na hlavní chod, 6ks polévková lžíce, 6ks předkrmový nůž, 6ks předkrmová vidlička, 6ks dezertní lžíce, 6ks čajová lžička.
V této kolekci nabízíme jak jednotlivé kusy příborů s možností zakoupení jednotlivě, tak i set 24ks příborů, set 42ks příborů, set 4ks steakových nožů či set 8ks kávových lžiček. Tato kolekce nabízí i dětský set 3ks nerezových příborů. Vše dostupné na eshopu i na kamenné prodejně.
Materiál: lžíce a vidličky jsou vyrobeny s použitím nejvyšší kvality 18/10 nerezové oceli. Nože jsou vyrobeny ze speciálně kalené nerezavějící oceli, aby poskytovaly co nejjemnější ostří.
Údržba a péče o příbory:
- 100% vhodné do myčky
- mytí na krátký cyklus 65-75°C
- používejte kvalitní značkové All in One tablety
- pravidelně doplňujte do myčky leštidlo a sůl (kvůli tvrdosti vody)
- nemyjte společně s jinými kovy (hliník atd.) než nerezovou ocelí. Jiné než nerezové kovy mohou způsobit rezavé skvrny hlavně na nožích.
- pravidelně čistěte filtry v myčce a udržujte ji čistotu
KOMPLETNÍ NABÍDKU PŘÍBORŮ, NEREZ A DALŠÍCH VÝROBKŮ ROBERT WELCH NALEZNETE ZDE.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sady příborů |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5060071739372 |
| ID produktu: | NORBR1099V/42 |
| Značka: | Robert Welch |
| Kolekce: | Norton |
| Výrobce: | Robert Welch Designs Ltd. (UK) |
| Počet kusů v balení: | sada 42ks |
| Vidlička předkrmová: | délka 17,8cm |
| Nůž předkrmový: | délka 21,7cm |
| Polévková lžíce: | délka 20,7cm, Ø 4cm |
| Vidlička hlavní chod: | délka 20,1cm |
| Nůž hlavní chod: | délka 24,4cm |
| Dezertní lžíce: | 18,4cm, Ø 3,6cm |
| Čajová lžička: | 13,5cm, Ø 2,6cm |
| Povrchová úprava: | lesklá / bright |
| Materiál: | nerezová ocel nejvyšší kvality 18/10 |
| Vhodné do myčky: | ANO |
| Záruka: | celoživotní |
| Dárkové balení: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Firma založena Robertem Welchem roku 1955 v Chipping Campden, ve starém mlýně na hedvábí z 18. století. Od roku 1993 mají společnost na starost Robertův syn Rupert a dcera Alice, kteří po Robertově smrti v roce 2000 pokračují v rodinné tradici. Na rozdíl od jiných designových společností, žádný z produktů není zakoupený nebo navržený a vytvořený mimo vlastní zdroje. Širokou řadu produktů spojuje unikátní design a výjimečná kvalita.
Robert Welch byl královským designérem a jedním z vůdčích a nejuznávanějších průmyslových designérů 20. století. Specializoval na design výroby z nerezové oceli. V roce 1965 mu byl udělen titul Royal Designer v oblasti průmyslu. Jeho práci je možné vidět ve Victoria and Albert Museum i v britském muzeu v Londýně, stejně tak v muzeu moderního umění v New Yorku
| Výrobní společnost : | Robert Welch Designs Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Studio shop, Lower high Street, Chipping Campden, Gloucestershire, UK, GL55 6DY |
| E-mail : | Help@robertwelch.com |
| Zástupce výrobce v EU : | EuComply OU |
| Adresa zástupce v EU : | Parnu Mnt 139b-14, 11317 Tallinn, Estonia |
| E-mail zástupce v EU : | help@eucompliancepartner.com |
