Robert Welch Signature kuchyňská & servírovací obracečka velká 33cm (nylon 66)
Kód: SIGBK2542V
Související produkty
Detailní popis produktu
Jedna z nejstarších anglických společností, vyrábějící nerezové příbory a luxusní designové doplňky ve Spojeném království, byla založena Robertem Welchem roku 1955 v Chipping Campden ve starém mlýně na hedvábí z 18. století. Od roku 1993 mají společnost na starost Robertův syn Rupert a dcera Alice, kteří po Robertově smrti v roce 2000 pokračují v rodinné tradici. Na rozdíl od jiných designových společností, žádný z produktů není zakoupený nebo navržený a vytvořený mimo vlastní zdroje. Širokou řadu produktů spojuje unikátní design a výjimečná kvalita.
Robert Welch byl královským designérem a jedním z vůdčích a nejuznávanějších průmyslových designérů 20. století. Specializoval na design výroby z nerezové oceli. V roce 1965 mu byl udělen titul Royal Designer v oblasti průmyslu. Jeho práci je možné vidět ve Victoria and Albert Museum i v britském muzeu v Londýně, stejně tak v muzeu moderního umění v New Yorku. Světové celebrity a členové královských rodin patří mezi zákazníky této oblíbené a prestižní anglické značky.
Nabízíme Vám černou kuchyňskou a servírovací nylonovou obracečku plnou (bez perforace) s nepřilnavým povrchem z kolekce Signature Robert Welch. Všechny kuchyňské doplňky s nepřilnavým povrchem této řady jsou vyrobeny z vysoce kvalitního potravinářsky bezpečného nylonu 66 a jsou vhodné pro použití na všechny typy nádobí, včetně nepřilnavých hrnců. Všechny produkty Signature mají pohodlné zaoblené rukojeti s háčkovaným koncem. Design měkkého, zakřiveného „háčku“, který umožňuje zavěšení téměř odkudkoli, také vytváří stabilní kontaktní bod, což znamená, že se při položení na povrch nekýve. Každý naběračka či obracečka je na konci rukojeti zakončena kovovým logem.
Tyto kuchyňské doplňky jsou součástí kuchyňské kolekce Signature, která zahrnuje kuchyňské nože, nůžky, náčiní, kuchyňské doplňky (kořenky, mlýnky), úložné prostory, stojany. Každý kus byl navržen tak, aby vnesl do vaší kuchyně pořádek, s nápady na úložné prostory a vystavení, které spojí uspokojení z uklizeného prostoru s příjemným pocitem klidu.
Benefity:
- odolné vůči teplotám do 210 °C
Údržba a péče o příbory:
- 100% vhodné do myčky
-
při ručním mytí - náčiní co nejdříve po použití opláchněte, abyste odstranili všechny zbytky jídla. Umyjte v teplé mýdlové vodě pomocí mikrovláknového hadříku. Ihned osušte.
KOMPLETNÍ NABÍDKU PŘÍBORŮ, NEREZ A DALŠÍCH VÝROBKŮ ROBERT WELCH NALEZNETE ZDE.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vařečky a obracečky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5055202608955 |
| ID produktu: | SIGBK2542V |
| Značka: | Robert Welch |
| Kolekce: | Signature |
| Výrobce: | Robert Welch Designs Ltd. (UK) |
| Počet ks v balení: | 1ks |
| Délka: | 33cm |
| Šířka: | 8cm |
| Výška: | 3,4cm |
| Materiál: | vysoce kvalitní nylon 66 (bezpečný pro styk s potravinami) |
| Vhodné do myčky: | ANO |
| Záruka: | 2 roky |
| Dárkové balení: | NE |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Firma založena Robertem Welchem roku 1955 v Chipping Campden, ve starém mlýně na hedvábí z 18. století. Od roku 1993 mají společnost na starost Robertův syn Rupert a dcera Alice, kteří po Robertově smrti v roce 2000 pokračují v rodinné tradici. Na rozdíl od jiných designových společností, žádný z produktů není zakoupený nebo navržený a vytvořený mimo vlastní zdroje. Širokou řadu produktů spojuje unikátní design a výjimečná kvalita.
Robert Welch byl královským designérem a jedním z vůdčích a nejuznávanějších průmyslových designérů 20. století. Specializoval na design výroby z nerezové oceli. V roce 1965 mu byl udělen titul Royal Designer v oblasti průmyslu. Jeho práci je možné vidět ve Victoria and Albert Museum i v britském muzeu v Londýně, stejně tak v muzeu moderního umění v New Yorku
| Výrobní společnost : | Robert Welch Designs Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Studio shop, Lower high Street, Chipping Campden, Gloucestershire, UK, GL55 6DY |
| E-mail : | Help@robertwelch.com |
| Zástupce výrobce v EU : | EuComply OU |
| Adresa zástupce v EU : | Parnu Mnt 139b-14, 11317 Tallinn, Estonia |
| E-mail zástupce v EU : | help@eucompliancepartner.com |
