Robert Welch Dorset nádoba na led s víkem 18,5cm, 2,2l nerezová dvoustěnná luxusní designová
Kód: DORBR3443V
Související produkty
Detailní popis produktu
Jedna z nejstarších anglických společností, vyrábějící nerezové příbory a luxusní designové doplňky ve Spojeném království, byla založena Robertem Welchem roku 1955 v Chipping Campden ve starém mlýně na hedvábí z 18. století. Od roku 1993 mají společnost na starost Robertův syn Rupert a dcera Alice, kteří po Robertově smrti v roce 2000 pokračují v rodinné tradici. Na rozdíl od jiných designových společností, žádný z produktů není zakoupený nebo navržený a vytvořený mimo vlastní zdroje. Širokou řadu produktů spojuje unikátní design a výjimečná kvalita.
Robert Welch byl královským designérem a jedním z vůdčích a nejuznávanějších průmyslových designérů 20. století. Specializoval na design výroby z nerezové oceli. V roce 1965 mu byl udělen titul Royal Designer v oblasti průmyslu. Jeho práci je možné vidět ve Victoria and Albert Museum i v britském muzeu v Londýně, stejně tak v muzeu moderního umění v New Yorku. Světové celebrity a členové královských rodin patří mezi zákazníky této oblíbené a prestižní anglické značky.
Nabízíme Vám elegantně vroubkovaná designová dvoustěnná nádoba na led Robert Welch z kolekce Dorset, která se vyznačuje výraznou lineární siluetou. Je odborně navržena tak, aby udržela led zmrazený déle a zároveň působila výrazně vizuálně.
Dvoustěnná konstrukce s výraznými architektonickými detaily udržuje teplotu bez kondenzace, která by se přenášela na ubrusy nebo barové povrchy. Sofistikovaný a krásně propracovaný design této nádoby na led kombinuje výraznou estetiku s funkčností. Je navržena tak, aby pozvedla každé stolování a nabízí stejnou měrou formu i funkčnost.
Každý úchvatný kus z klasické řady barového vybavení Dorset je navržen tak, aby zachycoval a odrážel světlo z odborně umístěných hranolů, které u stolu vytvářejí hvězdicový efekt. Každý kus je vyroben z nejjemnější zrcadlově leštěné nerezové oceli 18/10 a je nádherně navržen s ohledem na formu i funkci.
Řada Dorset je navržena tak, aby ladila s naším stávajícím příslušenstvím k barovému vybavení, včetně barových kleští, naběraček na led a barových lžic – součásti nejprodávanější řady Radford – a texturovaných míchátek na nápoje.
Údržba a péče:
- 100% vhodné do myčky
- mytí na krátký cyklus 65-75°C
- používejte kvalitní značkové All in One tablety
- pravidelně doplňujte do myčky leštidlo a sůl (kvůli tvrdosti vody)
- nemyjte společně s jinými kovy (hliník atd.) než nerezovou ocelí. Jiné než nerezové kovy mohou způsobit rezavé skvrny hlavně na nožích.
- pravidelně čistěte filtry v myčce a udržujte ji čistotu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nerezové chladiče vína & chladící nádoby na led |
|---|---|
| EAN: | 5055202641167 |
| ID produktu: | DORBR3443V |
| Značka: | Robert Welch |
| Kolekce: | Dorset |
| Výrobce: | Robert Welch Designs Ltd. (UK) |
| Počet ks v balení: | 1ks |
| Obsah: | 2,2l |
| Výška: | 18,5cm |
| Průměr: | Ø 17cm |
| Povrchová úprava: | lesklá / bright |
| Materiál: | nerezová ocel nejvyšší kvality 18/10 |
| Vhodné do myčky: | ANO |
| Záruka: | celoživotní |
| Dárkové balení: | ANO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Firma založena Robertem Welchem roku 1955 v Chipping Campden, ve starém mlýně na hedvábí z 18. století. Od roku 1993 mají společnost na starost Robertův syn Rupert a dcera Alice, kteří po Robertově smrti v roce 2000 pokračují v rodinné tradici. Na rozdíl od jiných designových společností, žádný z produktů není zakoupený nebo navržený a vytvořený mimo vlastní zdroje. Širokou řadu produktů spojuje unikátní design a výjimečná kvalita.
Robert Welch byl královským designérem a jedním z vůdčích a nejuznávanějších průmyslových designérů 20. století. Specializoval na design výroby z nerezové oceli. V roce 1965 mu byl udělen titul Royal Designer v oblasti průmyslu. Jeho práci je možné vidět ve Victoria and Albert Museum i v britském muzeu v Londýně, stejně tak v muzeu moderního umění v New Yorku
| Výrobní společnost : | Robert Welch Designs Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Studio shop, Lower high Street, Chipping Campden, Gloucestershire, UK, GL55 6DY |
| E-mail : | Help@robertwelch.com |
| Zástupce výrobce v EU : | EuComply OU |
| Adresa zástupce v EU : | Parnu Mnt 139b-14, 11317 Tallinn, Estonia |
| E-mail zástupce v EU : | help@eucompliancepartner.com |
