Robert Welch Dorset miska podložka 13cm nerezová dvoustěnná luxusní designová
Kód: DORBR3439V
Související produkty
Detailní popis produktu
Jedna z nejstarších anglických společností, vyrábějící nerezové příbory a luxusní designové doplňky ve Spojeném království, byla založena Robertem Welchem roku 1955 v Chipping Campden ve starém mlýně na hedvábí z 18. století. Od roku 1993 mají společnost na starost Robertův syn Rupert a dcera Alice, kteří po Robertově smrti v roce 2000 pokračují v rodinné tradici. Na rozdíl od jiných designových společností, žádný z produktů není zakoupený nebo navržený a vytvořený mimo vlastní zdroje. Širokou řadu produktů spojuje unikátní design a výjimečná kvalita.
Robert Welch byl královským designérem a jedním z vůdčích a nejuznávanějších průmyslových designérů 20. století. Specializoval na design výroby z nerezové oceli. V roce 1965 mu byl udělen titul Royal Designer v oblasti průmyslu. Jeho práci je možné vidět ve Victoria and Albert Museum i v britském muzeu v Londýně, stejně tak v muzeu moderního umění v New Yorku. Světové celebrity a členové královských rodin patří mezi zákazníky této oblíbené a prestižní anglické značky.
Nabízíme Vám elegantně vroubkovaná designová dvoustěnná miska či podložka Robert Welch z kolekce Dorset, která se vyznačuje výraznou lineární siluetou. Promyšleně vytvořený design s ohledem na krásu i funkčnost. Podtácek pohodlně pojme standardní láhev vína a zároveň chrání povrch před kondenzací a skvrnami od červeného vína. Jeho chytrý design zajišťuje snadné skladování, takže je stejně funkční jako krásný. Není nutné jej využívat jen jako podložku pod víno, ale může skvěle posloužit jako miska na olivy, cibulky či odkladač. Fungovat může jako univerzální skvělý pomocník při servírování.
Odborně vyrobena tak, aby zachytávala a odrážela světlo, vytváří u stolu výrazný vizuální dojem. Její ostré architektonické detaily, výrazné linie a dramatický lineární profil jí dodávají osobitý, designově zaměřený vzhled.
Každý úchvatný kus z klasické řady barového vybavení Dorset je navržen tak, aby zachycoval a odrážel světlo z odborně umístěných hranolů, které u stolu vytvářejí hvězdicový efekt. Každý kus je vyroben z nejjemnější zrcadlově leštěné nerezové oceli 18/10 a je nádherně navržen s ohledem na formu i funkci.
Řada Dorset je navržena tak, aby ladila s naším stávajícím příslušenstvím k barovému vybavení, včetně barových kleští, naběraček na led a barových lžic – součásti nejprodávanější řady Radford – a texturovaných míchátek na nápoje.
Údržba a péče:
- 100% vhodné do myčky
- mytí na krátký cyklus 65-75°C
- používejte kvalitní značkové All in One tablety
- pravidelně doplňujte do myčky leštidlo a sůl (kvůli tvrdosti vody)
- nemyjte společně s jinými kovy (hliník atd.) než nerezovou ocelí. Jiné než nerezové kovy mohou způsobit rezavé skvrny hlavně na nožích.
- pravidelně čistěte filtry v myčce a udržujte ji čistotu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Barové vybavení & doplňky |
|---|---|
| EAN: | 5055202641150 |
| ID produktu: | DORBR3439V |
| Značka: | Robert Welch |
| Kolekce: | Dorset |
| Výrobce: | Robert Welch Designs Ltd. (UK) |
| Počet ks v balení: | 1ks |
| Výška: | 3cm |
| Průměr: | Ø 13cm |
| Povrchová úprava: | lesklá / bright |
| Materiál: | nerezová ocel nejvyšší kvality 18/10 |
| Vhodné do myčky: | ANO |
| Záruka: | celoživotní |
| Dárkové balení: | ANO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Firma založena Robertem Welchem roku 1955 v Chipping Campden, ve starém mlýně na hedvábí z 18. století. Od roku 1993 mají společnost na starost Robertův syn Rupert a dcera Alice, kteří po Robertově smrti v roce 2000 pokračují v rodinné tradici. Na rozdíl od jiných designových společností, žádný z produktů není zakoupený nebo navržený a vytvořený mimo vlastní zdroje. Širokou řadu produktů spojuje unikátní design a výjimečná kvalita.
Robert Welch byl královským designérem a jedním z vůdčích a nejuznávanějších průmyslových designérů 20. století. Specializoval na design výroby z nerezové oceli. V roce 1965 mu byl udělen titul Royal Designer v oblasti průmyslu. Jeho práci je možné vidět ve Victoria and Albert Museum i v britském muzeu v Londýně, stejně tak v muzeu moderního umění v New Yorku
| Výrobní společnost : | Robert Welch Designs Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Studio shop, Lower high Street, Chipping Campden, Gloucestershire, UK, GL55 6DY |
| E-mail : | Help@robertwelch.com |
| Zástupce výrobce v EU : | EuComply OU |
| Adresa zástupce v EU : | Parnu Mnt 139b-14, 11317 Tallinn, Estonia |
| E-mail zástupce v EU : | help@eucompliancepartner.com |
