Robert Welch Drift nádoba na led s víkem 15,3cm 700ml nerezová dvoustěnná luxusní designová
Kód: DRFBR3443V
Související produkty
Detailní popis produktu
Jedna z nejstarších anglických společností, vyrábějící nerezové příbory a luxusní designové doplňky ve Spojeném království, byla založena Robertem Welchem roku 1955 v Chipping Campden ve starém mlýně na hedvábí z 18. století. Od roku 1993 mají společnost na starost Robertův syn Rupert a dcera Alice, kteří po Robertově smrti v roce 2000 pokračují v rodinné tradici. Na rozdíl od jiných designových společností, žádný z produktů není zakoupený nebo navržený a vytvořený mimo vlastní zdroje. Širokou řadu produktů spojuje unikátní design a výjimečná kvalita.
Robert Welch byl královským designérem a jedním z vůdčích a nejuznávanějších průmyslových designérů 20. století. Specializoval na design výroby z nerezové oceli. V roce 1965 mu byl udělen titul Royal Designer v oblasti průmyslu. Jeho práci je možné vidět ve Victoria and Albert Museum i v britském muzeu v Londýně, stejně tak v muzeu moderního umění v New Yorku. Světové celebrity a členové královských rodin patří mezi zákazníky této oblíbené a prestižní anglické značky.
Nabízíme Vám krásnou dvoustěnnou luxusní designovou chladící nádobu na led s víkem z kolekce Drift, jejíž vysoce leštěný povrch a zvlněný tvar těla nabízí dramatické odrazy světla. Všechny kusy kolekce Drift mají klasické proporce, díky čemuž jsou elegantní a snadno se používají. Kompaktní a lehká nádoba na led Drift má také velkorysý objem 700 ml a je dvoustěnná s víkem, a proto udrží led déle zmrazený.
Perfektně se hodí k chladičům na šampaňské a víno Drift a vytvoří dramatickou kulisu, ať už uvnitř nebo venku. Co jim skutečně vdechne život, je prostředí, kam je umístíte, protože zrcadlově leštěné povrchy z nerezové oceli kolekce Drift odrážejí vše kolem nich a z vaší oslavy udělají skutečný ústřední bod.
V této kolekci naleznete 2-patrový etažér, mini Bud vázu, cukřenku s víčkem i bez víčka, mléčenku, dvojitý chladič na víno a chladič na 2 lahve sektu nebo vína, džbány s uchem ve 2 velikostech - 1l a 2l, svícen na čajovou svíčku a velký svícen, servírovací mísu 30cm a mini mističku 10,5cm, mísu na pečivo, 3 velikosti servírovacích talířů - 20cm, 25cm, 36cm, a dva druhy setů na sůl a pepř - klasické provedení a nebo slánka a pepřenka v mističkách.
Materiál: vyroben z vysoce kvalitní 18/10 nerezavějící leštěné oceli s ručním dokončením
Údržba a péče:
- 100% vhodné do myčky
- mytí na krátký cyklus 65-75°C
- používejte kvalitní značkové All in One tablety
- pravidelně doplňujte do myčky leštidlo a sůl (kvůli tvrdosti vody)
- nemyjte společně s jinými kovy (hliník atd.) než nerezovou ocelí. Jiné než nerezové kovy mohou způsobit rezavé skvrny hlavně na nožích.
- pravidelně čistěte filtry v myčce a udržujte ji čistotu
Celou kolekci Drift od Robert Welch naleznete ZDE.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nerezové chladiče vína & chladící nádoby na led |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5055202634343 |
| ID produktu: | DRFBR3443V |
| Značka: | Robert Welch |
| Kolekce: | Drift |
| Výrobce: | Robert Welch Designs Ltd. (UK) |
| Počet ks v balení: | 1ks (dóza + víko) |
| Obsah: | 700ml |
| Výška: | 15,3cm |
| Průměr: | Ø 13,5cm |
| Materiál: | nerezová ocel nejvyšší kvality 18/10 |
| Vhodné do myčky: | ANO |
| Záruka: | celoživotní |
| Dárkové balení: | ANO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Firma založena Robertem Welchem roku 1955 v Chipping Campden, ve starém mlýně na hedvábí z 18. století. Od roku 1993 mají společnost na starost Robertův syn Rupert a dcera Alice, kteří po Robertově smrti v roce 2000 pokračují v rodinné tradici. Na rozdíl od jiných designových společností, žádný z produktů není zakoupený nebo navržený a vytvořený mimo vlastní zdroje. Širokou řadu produktů spojuje unikátní design a výjimečná kvalita.
Robert Welch byl královským designérem a jedním z vůdčích a nejuznávanějších průmyslových designérů 20. století. Specializoval na design výroby z nerezové oceli. V roce 1965 mu byl udělen titul Royal Designer v oblasti průmyslu. Jeho práci je možné vidět ve Victoria and Albert Museum i v britském muzeu v Londýně, stejně tak v muzeu moderního umění v New Yorku
| Výrobní společnost : | Robert Welch Designs Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Studio shop, Lower high Street, Chipping Campden, Gloucestershire, UK, GL55 6DY |
| E-mail : | Help@robertwelch.com |
| Zástupce výrobce v EU : | EuComply OU |
| Adresa zástupce v EU : | Parnu Mnt 139b-14, 11317 Tallinn, Estonia |
| E-mail zástupce v EU : | help@eucompliancepartner.com |
