Robert Welch Drift džbán 2l nerezový luxusní designový
Kód: DRFBR3512V
Související produkty
Detailní popis produktu
Jedna z nejstarších anglických společností, vyrábějící nerezové příbory a luxusní designové doplňky ve Spojeném království, byla založena Robertem Welchem roku 1955 v Chipping Campden ve starém mlýně na hedvábí z 18. století. Od roku 1993 mají společnost na starost Robertův syn Rupert a dcera Alice, kteří po Robertově smrti v roce 2000 pokračují v rodinné tradici. Na rozdíl od jiných designových společností, žádný z produktů není zakoupený nebo navržený a vytvořený mimo vlastní zdroje. Širokou řadu produktů spojuje unikátní design a výjimečná kvalita.
Robert Welch byl královským designérem a jedním z vůdčích a nejuznávanějších průmyslových designérů 20. století. Specializoval na design výroby z nerezové oceli. V roce 1965 mu byl udělen titul Royal Designer v oblasti průmyslu. Jeho práci je možné vidět ve Victoria and Albert Museum i v britském muzeu v Londýně, stejně tak v muzeu moderního umění v New Yorku. Světové celebrity a členové královských rodin patří mezi zákazníky této oblíbené a prestižní anglické značky.
Nabízíme Vám luxusní nerezový elegatní džbán s uchem (100ml) z kolekce Drift od Robert Welch. Navržen tak, aby byl dokonale vyvážený pro snadné nalévání díky nekapající výlevce. Plynulé tvary a elegantní rukojeti zajišťují eleganci u stolu a vynikající pohodlí při používání. Organické tvary a reflexní, leštěné povrchy kolekce Drift, navržené tak, aby evokovaly pocit plynulého pohybu. Obrácený, tvarovaný okraj vytváří odrazem světla škálu zajímavých stínů. Džbán Drift je všestranným doplňkem vašeho stolu a je ideální pro servírování vody u jídelního stolu nebo pro nalévání letních koktejlů či limonád, ale také poslouží skvěle jako dekorace na čerstvé řezané květiny či umělé dekorace.
Kolekce Drift v roce 2018 získala cenu Excellence in Housewares - Top of the Table Award a v roce 2019 získala cenu Red Dot Award za produktový design.
V této kolekci naleznete 2-patrový etažér, mini Bud vázu, cukřenku s víčkem i bez víčka, mléčenku, dvojitý chladič na víno a chladič na 2 lahve sektu nebo vína, džbány s uchem ve 2 velikostech - 1l a 2l, svícen na čajovou svíčku a velký svícen, servírovací mísu 30cm a mini mističku 10,5cm, mísu na pečivo, 3 velikosti servírovacích talířů - 20cm, 25cm, 36cm, a dva druhy setů na sůl a pepř - klasické provedení a nebo slánka a pepřenka v mističkách.
Údržba a péče:
- 100% vhodné do myčky
- mytí na krátký cyklus 65-75°C
- používejte kvalitní značkové All in One tablety
- pravidelně doplňujte do myčky leštidlo a sůl (kvůli tvrdosti vody)
- nemyjte společně s jinými kovy (hliník atd.) než nerezovou ocelí. Jiné než nerezové kovy mohou způsobit rezavé skvrny hlavně na nožích.
- pravidelně čistěte filtry v myčce a udržujte ji čistotu
Ruční údržba a péče:
- taktéž možná
- použijte suchou utěrku z mikrovlákna (navlhčenou kvůli odolnějším skvrnám) a ihned po čištění osušte
- chcete-li odstranit přetrvávající stopy, vyčistěte pomocí speciálního krémového čističe na nerezovou ocel pomocí hadříku z mikrovlákna
- vždy se vyhněte drhnutí pomocí padů nebo abrazivních čisticích prostředků, protože by došlo k poškrábání povrchu
- chcete-li obnovit povrch nerezové oceli, doporučujeme použít suchou utěrku z mikrovlákna
Důležité upozornění - rez:
- Nerezová ocel nerezaví, ale může se na ní objevit rezavá stopa od jiných kovových předmětů ve vašem dřezu nebo myčce na nádobí, např.: litiny, stříbra, postříbřených plechů, ocelové vlny nebo náčiní z jiných než nerezové oceli. Naštěstí se jedná pouze o estetický problém a lze jej snadno odstranit pomocí speciálního čisticího krému na nerezovou ocel (doporučujeme Bar Keepers Friend). V případě, že neuvidíte žádné zlepšení, kontaktujte prosím tým péče o zákazníky.
- vzniklá rez v důsledku špatného mytí není důvod k reklamaci a nebude na ni brán zřetel.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Porcelánové & skleněné džbány |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5055202623156 |
| ID produktu: | DRFBR3512V |
| Značka: | Robert Welch |
| Kolekce: | Drift |
| Výrobce: | Robert Welch Designs Ltd. (UK) |
| Počet ks v balení: | 1ks |
| Obsah: | 2000ml |
| Výška: | 26,3cm |
| Šířka: | 16,6cm |
| Průměr: | 13,2cm |
| Materiál: | nerezová ocel nejvyšší kvality 18/10 |
| Vhodné do myčky: | ANO |
| Záruka: | celoživotní |
| Dárkové balení: | ANO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Firma založena Robertem Welchem roku 1955 v Chipping Campden, ve starém mlýně na hedvábí z 18. století. Od roku 1993 mají společnost na starost Robertův syn Rupert a dcera Alice, kteří po Robertově smrti v roce 2000 pokračují v rodinné tradici. Na rozdíl od jiných designových společností, žádný z produktů není zakoupený nebo navržený a vytvořený mimo vlastní zdroje. Širokou řadu produktů spojuje unikátní design a výjimečná kvalita.
Robert Welch byl královským designérem a jedním z vůdčích a nejuznávanějších průmyslových designérů 20. století. Specializoval na design výroby z nerezové oceli. V roce 1965 mu byl udělen titul Royal Designer v oblasti průmyslu. Jeho práci je možné vidět ve Victoria and Albert Museum i v britském muzeu v Londýně, stejně tak v muzeu moderního umění v New Yorku
| Výrobní společnost : | Robert Welch Designs Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Studio shop, Lower high Street, Chipping Campden, Gloucestershire, UK, GL55 6DY |
| E-mail : | Help@robertwelch.com |
| Zástupce výrobce v EU : | EuComply OU |
| Adresa zástupce v EU : | Parnu Mnt 139b-14, 11317 Tallinn, Estonia |
| E-mail zástupce v EU : | help@eucompliancepartner.com |
