Robert Welch Signature servírovací lžíce krátká XL nerezová 26cm (2531)
Kód: SIGBR2531V
Související produkty
Detailní popis produktu
Jedna z nejstarších anglických společností, vyrábějící nerezové příbory a luxusní designové doplňky ve Spojeném království, byla založena Robertem Welchem roku 1955 v Chipping Campden ve starém mlýně na hedvábí z 18. století. Od roku 1993 mají společnost na starost Robertův syn Rupert a dcera Alice, kteří po Robertově smrti v roce 2000 pokračují v rodinné tradici. Na rozdíl od jiných designových společností, žádný z produktů není zakoupený nebo navržený a vytvořený mimo vlastní zdroje. Širokou řadu produktů spojuje unikátní design a výjimečná kvalita.
Robert Welch byl královským designérem a jedním z vůdčích a nejuznávanějších průmyslových designérů 20. století. Specializoval na design výroby z nerezové oceli. V roce 1965 mu byl udělen titul Royal Designer v oblasti průmyslu. Jeho práci je možné vidět ve Victoria and Albert Museum i v britském muzeu v Londýně, stejně tak v muzeu moderního umění v New Yorku. Světové celebrity a členové královských rodin patří mezi zákazníky této oblíbené a prestižní anglické značky.
Nabízíme Vám luxusní designovou nerezovou servírovací lžíci krátkou XL (bez perforace) z kolekce Signature Robert Welch. Každý kus této řady byl navržen s ohledem na svůj specifický účel a pro maximalizaci snadného použití. Masivní kusy z lité nerezové oceli jsou elegantní, nadčasové, zrcadlově leštěné a vypadají elegantně vedle jakékoli z našich řad příborů jako servírovací kusy na jídelním stole. Všechny produkty kolekce Signature mají pohodlné zaoblené rukojeti s háčkovaným koncem. Design měkkého, zakřiveného „háčku“, který umožňuje zavěšení téměř odkudkoli, také vytváří stabilní kontaktní bod, což znamená, že se při položení na povrch nekýve. Každý naběračka či obracečka je na konci rukojeti zakončena kovovým logem.
Tyto kuchyňské doplňky jsou součástí kuchyňské kolekce Signature, která zahrnuje kuchyňské nože, nůžky, náčiní, kuchyňské doplňky (kořenky, mlýnky), úložné prostory, stojany. Každý kus byl navržen tak, aby vnesl do vaší kuchyně pořádek, s nápady na úložné prostory a vystavení, které spojí uspokojení z uklizeného prostoru s příjemným pocitem klidu.
KOMPLETNÍ NABÍDKU PŘÍBORŮ, NEREZ A DALŠÍCH VÝROBKŮ ROBERT WELCH NALEZNETE ZDE.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vařečky a obracečky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5055202600157 |
| ID produktu: | SIGBR2531V |
| Značka: | Robert Welch |
| Kolekce: | Signature |
| Výrobce: | Robert Welch Designs Ltd. (UK) |
| Počet ks v balení: | 1ks |
| Délka: | 26cm |
| Šířka: | 7,3cm |
| Výška: | 3,8cm |
| Materiál: | nerezová ocel nejvyšší kvality 18/10 |
| Vhodné do myčky: | ANO |
| Záruka: | celoživotní |
| Dárkové balení: | NE |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Firma založena Robertem Welchem roku 1955 v Chipping Campden, ve starém mlýně na hedvábí z 18. století. Od roku 1993 mají společnost na starost Robertův syn Rupert a dcera Alice, kteří po Robertově smrti v roce 2000 pokračují v rodinné tradici. Na rozdíl od jiných designových společností, žádný z produktů není zakoupený nebo navržený a vytvořený mimo vlastní zdroje. Širokou řadu produktů spojuje unikátní design a výjimečná kvalita.
Robert Welch byl královským designérem a jedním z vůdčích a nejuznávanějších průmyslových designérů 20. století. Specializoval na design výroby z nerezové oceli. V roce 1965 mu byl udělen titul Royal Designer v oblasti průmyslu. Jeho práci je možné vidět ve Victoria and Albert Museum i v britském muzeu v Londýně, stejně tak v muzeu moderního umění v New Yorku
| Výrobní společnost : | Robert Welch Designs Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Studio shop, Lower high Street, Chipping Campden, Gloucestershire, UK, GL55 6DY |
| E-mail : | Help@robertwelch.com |
| Zástupce výrobce v EU : | EuComply OU |
| Adresa zástupce v EU : | Parnu Mnt 139b-14, 11317 Tallinn, Estonia |
| E-mail zástupce v EU : | help@eucompliancepartner.com |
