Robert Welch Sesame Small luxusní designový nerezový svícen na čajovou svíčku 5,9cm (S)
Kód: SESBR3062V
Související produkty
Detailní popis produktu
Jedna z nejstarších anglických společností, vyrábějící nerezové příbory a luxusní designové doplňky ve Spojeném království, byla založena Robertem Welchem roku 1955 v Chipping Campden ve starém mlýně na hedvábí z 18. století. Od roku 1993 mají společnost na starost Robertův syn Rupert a dcera Alice, kteří po Robertově smrti v roce 2000 pokračují v rodinné tradici. Na rozdíl od jiných designových společností, žádný z produktů není zakoupený nebo navržený a vytvořený mimo vlastní zdroje. Širokou řadu produktů spojuje unikátní design a výjimečná kvalita.
Robert Welch byl královským designérem a jedním z vůdčích a nejuznávanějších průmyslových designérů 20. století. Specializoval na design výroby z nerezové oceli. V roce 1965 mu byl udělen titul Royal Designer v oblasti průmyslu. Jeho práci je možné vidět ve Victoria and Albert Museum i v britském muzeu v Londýně, stejně tak v muzeu moderního umění v New Yorku. Světové celebrity a členové královských rodin patří mezi zákazníky této oblíbené a prestižní anglické značky.
Nabízíme Vám luxusní designový nerezový osobitý svícen na čajovou svíčku velikosti (S) z kolekce Sesame. Řada nerezových svícnů na čajové svíčky Sesame je inspirovaná stejnojmenným semínkem. Poskytuje snadný způsob, jak změnit náladu v místnosti. Celý povrch stojanu na čajovou svíčku je prošpikovaný eliptickými piercingy, které umožňují dekorativní hru světla. Na výběr jsou dvě různé velikosti tohoto designu, takže se můžete rozhodnout pro odpovídající sadu nebo je smíchat dohromady a vytvořit tak magické světlo. Opakovaně vyříznutý vzor propůjčuje romantické teplé světlo po místnosti nebo okolo sebe. Součástí balení je i 1ks čajové svíčky.
Materiál: vyrobeno z vysoce kvalitní 18/10 nerezavějící leštěné oceli
Údržba a péče:
- použijte suchou utěrku z mikrovlákna (navlhčenou kvůli odolnějším skvrnám) a ihned po čištění osušte
- chcete-li odstranit přetrvávající stopy, vyčistěte pomocí speciálního krémového čističe na nerezovou ocel pomocí hadříku z mikrovlákna
- vždy se vyhněte drhnutí pomocí padů nebo abrazivních čisticích prostředků, protože by došlo k poškrábání povrchu
- chcete-li obnovit povrch nerezové oceli, doporučujeme použít suchou utěrku z mikrovlákna
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svícny |
|---|---|
| ID produktu: | SESBR3062V |
| Značka: | Robert Welch |
| Kolekce: | Sesame |
| Výrobce: | Robert Welch Designs Ltd. (UK) |
| Počet ks v balení: | 1ks (1x svícen, 1x čajová svíčka) |
| Velikost: | malý (S) |
| Výška: | 5,9cm |
| Průměr: | 8,5cm |
| Povrchová úprava: | lesklá / bright |
| Materiál: | nerezová ocel nejvyšší kvality 18/10 |
| Vhodné do myčky: | NE |
| Záruka: | celoživotní |
| Dárkové balení: | ANO |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Firma založena Robertem Welchem roku 1955 v Chipping Campden, ve starém mlýně na hedvábí z 18. století. Od roku 1993 mají společnost na starost Robertův syn Rupert a dcera Alice, kteří po Robertově smrti v roce 2000 pokračují v rodinné tradici. Na rozdíl od jiných designových společností, žádný z produktů není zakoupený nebo navržený a vytvořený mimo vlastní zdroje. Širokou řadu produktů spojuje unikátní design a výjimečná kvalita.
Robert Welch byl královským designérem a jedním z vůdčích a nejuznávanějších průmyslových designérů 20. století. Specializoval na design výroby z nerezové oceli. V roce 1965 mu byl udělen titul Royal Designer v oblasti průmyslu. Jeho práci je možné vidět ve Victoria and Albert Museum i v britském muzeu v Londýně, stejně tak v muzeu moderního umění v New Yorku
| Výrobní společnost : | Robert Welch Designs Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Studio shop, Lower high Street, Chipping Campden, Gloucestershire, UK, GL55 6DY |
| E-mail : | Help@robertwelch.com |
| Zástupce výrobce v EU : | EuComply OU |
| Adresa zástupce v EU : | Parnu Mnt 139b-14, 11317 Tallinn, Estonia |
| E-mail zástupce v EU : | help@eucompliancepartner.com |
