Robert Welch Professional Chef's kuchyňský nůž na zeleninu 9cm (RWPSA20834V)
Kód: RWPSA20834V
Související produkty
Detailní popis produktu
Jedna z nejstarších anglických společností, vyrábějící nerezové příbory a luxusní designové doplňky ve Spojeném království, byla založena Robertem Welchem roku 1955 v Chipping Campden ve starém mlýně na hedvábí z 18. století. Od roku 1993 mají společnost na starost Robertův syn Rupert a dcera Alice, kteří po Robertově smrti v roce 2000 pokračují v rodinné tradici. Na rozdíl od jiných designových společností, žádný z produktů není zakoupený nebo navržený a vytvořený mimo vlastní zdroje. Širokou řadu produktů spojuje unikátní design a výjimečná kvalita.
Robert Welch byl královským designérem a jedním z vůdčích a nejuznávanějších průmyslových designérů 20. století. Specializoval na design výroby z nerezové oceli. V roce 1965 mu byl udělen titul Royal Designer v oblasti průmyslu. Jeho práci je možné vidět ve Victoria and Albert Museum i v britském muzeu v Londýně, stejně tak v muzeu moderního umění v New Yorku. Světové celebrity a členové královských rodin patří mezi zákazníky této oblíbené a prestižní anglické značky.
Nabízíme Vám nůž z řady kuchyňskcých nožů Robert Welch Professional, které mají klasický tvar rukojeti pro pohodlí v ruce a jsou dokonale vyvážené a vyvážené pro ovládání v kuchyni. Profesionální nože jsou o něco větší a těžší v ruce než naše nože z řady Robert Welch Signature. Nové kuchyňské nože Robert Welch Professional jsou vysoce výkonné nože navržené pro kulinářskou dokonalost, ať už je používá zapálený domácí kuchař nebo profesionální kuchař.
World Edge Geometry v kombinaci s ledem tvrzenou německou nerezovou ocelí poskytují tvrdší a odolnější čepel s výjimečnou déletrvající ostrostí. Precizně nabroušený profesionální 9cm/3,5" kuchařský nůž má velkou čepel a zakřivené ostří, díky čemuž je ideální pro sekání, krájení různých ingrediencí. Šéfkuchařské nože jsou jedním z nejdůležitějších a nejuniverzálnějších nožů v každé kuchyni. Tento účelový kuchyňský nástroj je skvělým startovacím nožem.
I tato řady kuchyňských nožů Robert Welch Professional Chef´s byla navržena ve spolupráci s profesionálními kuchaři, čemuž předcházely roky výzkumu, tvorby designu a testování. Jsou plně vykovány z vysoce kvalitní německé (DIN 1,4116) nerezové oceli a to z jednoho kusu pro dodatečnou sílu, kalenou na Rockwell 57. Ostří nožů v japonském stylu jsou ručně aplikované na úhel 15°. Rukojeti jsou vyrobeny z matného DuPont™ materiálu a jsou ergonomicky tvarované pro maximální pohodlí a vyváženost.
Bezpečnost produktů - nože kolekcí Signature & Professional:
- všechny kuchyňské nože jsou vyrobeny z nejkvalitnější německé nerezové oceli X50 CrMoV15 DIN 1.4116, která je plně kovaná z jednoho kusu ocele s plnou stopkou pro neuvěřitelnou pevnost a rovnováhu. Čepele jsou kalené na tvrdost Rockwell 56, což usnadňuje jejich údržbu.
- během výroby samotné oceli je kov opakovaně analyzován, aby byla zajištěna požadovaná kvalita. Produkty jsou vzorkově testovány a analyzovány podle výrobního závodu a materiálu na základě mezinárodních standardů, aby byla zajištěna nejvyšší kvalita nerezové oceli, kterou očekávají zákazníci. Tyto normy jsou ISO EN 8442-1 a 8442-2, které zahrnují podrobné analýzy kovů.
-
vždy je využívána CATRA (Cutlery and Allied Trade Research Association) k provádění testů a analýz podle ISO standardů.
CATRA byla založena v Sheffieldu v Anglii v roce 1952 a stále sídlí v historickém srdci britské výroby oceli. Specializuje se na výzkum nerezových ocelí, výrobní metody a testování produktů a výkonu. CATRA má více než 60 let zkušeností a získala bohaté specializované technické znalosti. Její tým kvalifikovaných a zkušených inženýrů a vědců pracuje v plně vybavených, speciálně navržených laboratořích na testování a analýzu našich produktů. CATRA je celosvětově uznávaným odborníkem na testování příborů a nožů a podílela se na vývoji a tvorbě příslušných ISO standardů. Nejedná se o testovací instituci, která testuje každý typ výrobku; CATRA je specialistou ve svém oboru s bezkonkurenční pověstí odbornosti a excelence.
Pro udržení ostří nožů ve vysokém standardu doporučujeme pravidelné broušení na ručním brousku Signature.
Pozn. poznámka – nákup nožů je možný pouze pro osoby starší 18ti let
KOMPLETNÍ NABÍDKU KUCHYŇSKÝCH & KUCHAŘSKÝCH NOŽŮ Z ŘADY SIGNATURE A TAKÉ Z ŘADY PROFESSIONAL NALEZNETE ZDE.
|
|
V myčce na nádobí (možné, ale nedoporučujeme) :
|
|
15° japonské ostří pro maximální ostrost, přesnost a snadné krájení. |
|
|
Rukojeť tvoří vstřikovaný matný DuPont™ materiál. Je ergonomicky tvarovaná pro maximální pohodlí a vyváženost. |
|
|
Nejjemnější nerezová ocel na světě, 1.4116, vyrobená v Německu. |
|
|
Vyrobeno z jednoho kusu oceli pro pevnost, vyváženost a odolnost. |
|
|
Hodnocení: vynikající ostrost a zachování hran při testování dle normy *ISO 8442-5. *je mezinárodní norma pro testování ostrosti nožů a udržení ostří. |
![]() |
![]() |
(nárok pozbývá platnosti v případě, že není dodržována péče o nože dle návodu dodavatele nebo není nůž pravidelně dobrušován) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.081 kg |
| EAN: | 5055202628274 |
| ID produktu: | RWPSA20834V |
| Značka: | Robert Welch |
| Kolekce: | Professional Chef's |
| Výrobce: | Robert Welch Designs Ltd. (UK) |
| Počet ks v balení: | 1ks |
| Délka čepele: | 9cm |
| Délka nože: | 18,7cm |
| Materiál: | vysoce kvalitní německá (DIN 1,4116) nerezová ocel + rukojeť DuPont™ |
| Ostří: | 15° japonské |
| Plně kované: | ANO |
| Vhodné do myčky: | ruční mytí (doporučené) |
| Záruka: | celoživotní (při správném užívání) |
| Dárkové balení: | ANO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Firma založena Robertem Welchem roku 1955 v Chipping Campden, ve starém mlýně na hedvábí z 18. století. Od roku 1993 mají společnost na starost Robertův syn Rupert a dcera Alice, kteří po Robertově smrti v roce 2000 pokračují v rodinné tradici. Na rozdíl od jiných designových společností, žádný z produktů není zakoupený nebo navržený a vytvořený mimo vlastní zdroje. Širokou řadu produktů spojuje unikátní design a výjimečná kvalita.
Robert Welch byl královským designérem a jedním z vůdčích a nejuznávanějších průmyslových designérů 20. století. Specializoval na design výroby z nerezové oceli. V roce 1965 mu byl udělen titul Royal Designer v oblasti průmyslu. Jeho práci je možné vidět ve Victoria and Albert Museum i v britském muzeu v Londýně, stejně tak v muzeu moderního umění v New Yorku
| Výrobní společnost : | Robert Welch Designs Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Studio shop, Lower high Street, Chipping Campden, Gloucestershire, UK, GL55 6DY |
| E-mail : | Help@robertwelch.com |
| Zástupce výrobce v EU : | EuComply OU |
| Adresa zástupce v EU : | Parnu Mnt 139b-14, 11317 Tallinn, Estonia |
| E-mail zástupce v EU : | help@eucompliancepartner.com |


