Robert Welch Signature stojan na nože s brouskem 24x23x20cm (bez nožů)
Kód: SIGBK2191V/2
Související produkty
Detailní popis produktu
Jedna z nejstarších anglických společností, vyrábějící nerezové příbory a luxusní designové doplňky ve Spojeném království, byla založena Robertem Welchem roku 1955 v Chipping Campden ve starém mlýně na hedvábí z 18. století. Od roku 1993 mají společnost na starost Robertův syn Rupert a dcera Alice, kteří po Robertově smrti v roce 2000 pokračují v rodinné tradici. Na rozdíl od jiných designových společností, žádný z produktů není zakoupený nebo navržený a vytvořený mimo vlastní zdroje. Širokou řadu produktů spojuje unikátní design a výjimečná kvalita.
Robert Welch byl královským designérem a jedním z vůdčích a nejuznávanějších průmyslových designérů 20. století. Specializoval na design výroby z nerezové oceli. V roce 1965 mu byl udělen titul Royal Designer v oblasti průmyslu. Jeho práci je možné vidět ve Victoria and Albert Museum i v britském muzeu v Londýně, stejně tak v muzeu moderního umění v New Yorku. Světové celebrity a členové královských rodin patří mezi zákazníky této oblíbené a prestižní anglické značky.
Nabízíme Vám stojan na nože (bez nožů) s intergrovaným brouskem z několikanásobně oceněné řady Signature od britské značky Robert Welch. Tento krásný a zároveň velmi praktický stojan byl navržen tak, aby integrovaný keramický brousek umožnil mít nože neustále ostré. Magnetický lokátor v každém otvoru zároveň přitahuje hřbet nože a zabraňuje tím poškození ostří při zasouvání jednotlivých nožů do stojanu. Stojan je vyroben z trvanlivého matného odolného černého ABS plastu s leštěným nerezovým límcem.
Blok nožů Signature se skládá z 1 malého, 2 středních a 3 velkých otvorů pro nože. Níže uvádíme přehled, jak je možné si ideálně nože nakombinovat a vytvořit si tak vlastní domací sadu kuchyňských nožů podle Vaší představy.
| Přehled nožů KOMPATABILNÍCH S VELKÝM otvorem: • Kuchařský nůž Signature 12cm • Kuchařský nůž Signature 14cm • Kuchařský nůž Signature 16cm • Kuchařský nůž Signature 18cm • Kuchařský nůž Signature 20cm • Santoku nůž Signature 11cm • Santoku nůž Signature 14cm • Santoku nůž Signature 17cm |
Přehled nožů KOMPATABILNÍCH SE STŘEDNÍM otvorem: • Signature univerzální 12cm (vroubkovaný) • Signature kuchyňský nůž 12cm • Signature kuchyňský nůž 14cm • Signature flexibilní filetovací nůž 16cm • Signature flexibilní univerzální nůž 16cm • Signature nůž na chléb 22cm |
| Přehled nožů KOMPATABILNÍCH S MALÝ otvorem: • Signature na zeleninu/loupání 8cm • Signature na zeleninu/loupání 10cm • Signature na steak 10cm (hladký a vroubkovaný) |
Přehled nožů NEKOMPATABILNÍCH s žádným otvorem: |
Benefity:
- magnet uvnitř stojanu udržuje čepele nožů v bezdotykové pozici u ostří a nedochází k poškození
- brousek s keramickým kotoučem udržuje 15° ostří nože
- úhlové upevnění umožňující plné využití ostří a přesný řez
- odklopte černý kryt směrem k sobě, průhledné vodítko ponechte
- zasuňte špičku nože do brusného kamene
- vyrovnejte čepel ve vodítku a posouvejte čepelí tam a zpět keramickým kotoučem 10–20krát od paty ke špičce (s lehkým tlakem), dokud nedosáhnete požadované ostrosti.
- nůž důkladně opláchněte a osušte.
- bruste dvakrát měsíčně (nebo dle potřeby), abyste si udrželi požadovanou ostrost ostří. Suché ostření (rychlé) – postupujte podle kroků 2–5, jak je uvedeno výše.
- doporučujeme po 12–24 měsících, v závislosti na četnosti používání, vyměnit keramické brousicí kotouč, aby se ostří nože udrželo na vysoké úrovni. Náhradní kotouče jsou k dispozici jako sada dvou kusů.
- brousek by se měl pravidelně čistit ručně. Před opětovným nasazením krytu sejměte průhledný kryt a otřete jeho vnitřek vlhkým hadříkem z mikrovlákna. Keramické kolečko lze vyjmout a mýt v myčce nádobí, aby se zabránilo hromadění prachu.
Údržba a péče o stojan:
- nevkládat do myčky
- použijte suchý hadřík z mikrovlákna* (navlhčený v případě odolnějších skvrn) a ihned po čištění osušte.
- vždy se vyvarujte drhnutí houbičkami nebo abrazivními čisticími prostředky, protože by mohly poškrábat povrch.
Pozn. poznámka – nákup nožů je možný pouze pro osoby starší 18ti let
KOMPLETNÍ NABÍDKU KUCHYŇSKÝCH & KUCHAŘSKÝCH NOŽŮ Z ŘADY SIGNATURE A TAKÉ Z ŘADY PROFESSIONAL NALEZNETE ZDE.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojany na nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5055202603837 |
| ID produktu: | SIGBK2191V/2 |
| Značka: | Robert Welch |
| Kolekce: | Signature |
| Výrobce: | Robert Welch Designs Ltd. (UK) |
| Počet ks v balení: | sada 2ks (1 stojan, 1 integrovaný brousek) |
| Šířka: | 24cm |
| Výška: | 23cm |
| Hloubka: | 20cm |
| Materiál: | stojan -robustní černý ABS plast, nerez |
| Vhodné do myčky: | NE |
| Záruka: | 10 let (při správném užívání a péči) |
| Dárkové balení: | ANO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Firma založena Robertem Welchem roku 1955 v Chipping Campden, ve starém mlýně na hedvábí z 18. století. Od roku 1993 mají společnost na starost Robertův syn Rupert a dcera Alice, kteří po Robertově smrti v roce 2000 pokračují v rodinné tradici. Na rozdíl od jiných designových společností, žádný z produktů není zakoupený nebo navržený a vytvořený mimo vlastní zdroje. Širokou řadu produktů spojuje unikátní design a výjimečná kvalita.
Robert Welch byl královským designérem a jedním z vůdčích a nejuznávanějších průmyslových designérů 20. století. Specializoval na design výroby z nerezové oceli. V roce 1965 mu byl udělen titul Royal Designer v oblasti průmyslu. Jeho práci je možné vidět ve Victoria and Albert Museum i v britském muzeu v Londýně, stejně tak v muzeu moderního umění v New Yorku
| Výrobní společnost : | Robert Welch Designs Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Studio shop, Lower high Street, Chipping Campden, Gloucestershire, UK, GL55 6DY |
| E-mail : | Help@robertwelch.com |
| Zástupce výrobce v EU : | EuComply OU |
| Adresa zástupce v EU : | Parnu Mnt 139b-14, 11317 Tallinn, Estonia |
| E-mail zástupce v EU : | help@eucompliancepartner.com |
